הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

מעוניינים לדעת כיצד ניתן להסיר קעקועים בשיטה לא פולשנית וללא ניתוח? כיום, אם יש לכם קעקוע לא צריכים להתחייב להליך שישאיר על עורכם צלקת ויספק תוצאה חלקית. כיום ניתן לבחור בשיטה טכנולוגית מן המעלה הראשונה המספקת הסרת קעקועים מלאה מההתחלה ועד הסוף, תוך החזרת העור למצבו הטבעי. כיצד זה מתרחש? להלן כל מה שתצטרכו לדעת על הסרת קעקועים בעידן המודרני.

הסרת קעקועים אפקטיבית באמצעות לייזר

הסרת הקעקועים מתהווה באמצעות לייזר באורכי גל משתנים. כל אורך-גל מייצג את המחיקון של אחד מצבעי הקעקוע שלכם. לכן, כאשר הקעקוע הוא חד גוני או בעל מעט צבעים, וכל שכן כאשר הוא קטן בגודלו, 3-7 מפגשים יספיקו כדי להשלים את ההסרה. אבל אם מדובר על קעקוע רב גוני וגדול ממדים, יידרשו לפחות 8 מפגשים אם לא 15-18 מהם במקרים המורכבים ביותר.

הרישום הראשוני להליך

להליך הסרת קעקועים נרשמים באמצעות פנייה לחברת "טופ לייזר". ניתן להגיע למשרדים ולבדוק איזו תוכנית הסרת קעקועים תתאים לכם במיוחד. במהלך הרישום, ייבחן הקעקוע שלכם על ידי מומחים ותונפק לכם תוכנית המכילה מספר משוער של מפגשים עד גמר הטיפול והשלמת הסרת הקעקועים.

התייצבות לטיפולים במועדם

במהלך ההתייצבות תקבלו חומר מאלחש שתפקידו לרכך את עוצמת הפגיעה של הלייזר בעור שלכם. כתוצאה מכך, הלייזר לא יורגש כמעט כשהוא מצוי עליכם והסרת הקעקועים תתבצע ביעילות-יתר. אמנם בתום המפגש הראשון לא צפוי איזשהו שינוי מרענן אך לאחר 3 מפגשים כבר תראו את הקעקוע מתחיל להיטשטש ולהימחק בהדרגה. התייצבות לטיפולים המתקדמים יותר תבטיח את הגברת קצב הדהייה עד להשלמה מלאה של הסרת הקעקוע הלא רצוי.

העור נשאר חלק ונקי ללא צלקות

בשונה מניתוחי הסרת קעקועים, כאן אין צלקות ואין סימנים, אפילו לא סימני חום או כוויה כתוצאה ממגע הלייזר. העור שלכם יישמר בדיוק במצבו המקורי לפני שהתהווה הקעקוע עליו. בכך, אתם מבטיחים לעצמכם שוב עור חלק ונקי, בגוון המקורי שלו. הסרת קעקועים באמצעות טכנולוגיית Fotona qx max של טופ לייזר מבטיחה לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לקבל את מעטה האפידרמיס שלכם מחדש כשהוא מחוק לחלוטין מקעקועים.

הוכח מחקרית ונמצא נקי מתופעות לוואי

הליך זה של הסרת קעקועים הוכח מחקרית ונמצא נקי מכשלי בטיחות או תופעות לוואי. ניתן ליישם אותו ללא הגבלה וליהנות מעור נקי מקעקועים ומתופעות לוואי בהמשך הדרך. הטיפול אינו מסרטן, לא גורם לתופעות לוואי חוץ או פנים עוריות ומסייע באופן טוטלי במחיקת הקעקוע הלא רצוי. אם יש לכם בעיה של קעקוע שהתחרטתם על עשייתו, ניתן להסירו גם אם הוא כבהר מוטמע שנים על העור שלכם. באמצעות טיפול ייחודי זה, גם אתם יכולים להיפטר ממנו ולזכות שוב בעור חלק ונקי, בפיגמנט המקורי שלו, ללא צלקות וללא תופעות לוואי או פגמי עור לטווח הארוך מכל סוג שהוא.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טרמפולינה

מה הגודל של טרמפולינה גדולה

טרמפולינה לגינה מהווה כיף והנאה לכלל דיירי הבית ובמיוחד לילדים אך מעבר לכך היא מהווה מקור לאקטיביות בריאה אשר מיטיבה את הכושר הגופני של כל

קרא עוד »
אורולוג מומחה

סוגים שונים של אבנים בכליות

כל מי שזכה לחוות את החוויה האיומה של אבנים בכליות, מדווח על כאבים חריפים המופיעים בפתאומיות בתחושה שלדקירות באזור המותניים. מה פשרו של סוג הכאב

קרא עוד »

הכל על מעסה גלי הלם

אנשים רבים סובלים מכאבים שונים חלקם כרוניים כמו כאבים הנובעים מדורבן, כתף קפואה, דלקות במפרק הירך ועוד. אחד הטיפולים היעילים לנושא של כאבים הוא טיפול

קרא עוד »