כדורי דיאטה

כדורי דיאטה

יש מגוון סוגים של כדורי דיאטה יש כדורי דיאטה מוכרים ידועים ויש כדורי דיאטה מוכרים פחות. אחד הסוגים הידועים הוא גרציניה קמבוציה. כדורים אלה הם תמצית מתוך צמח שנראה כמו דלעת קטנה וירוקה. בקליפה של הצמח יש חומר שמעודד הרזייה. מהקליפה של הצמח יוצרים כדורי הרזיה. חומר שנמצא בקליפה של הפרי מעלה את הסרוטונין במוח לדכא את התיאבון זה גורם למי שלוקח אותו להרגיש פחות רצון לאכול מאכלים בעיקר מאכלים מתוקים.

 

ירידה מתונה במשקל

 

אחרי שהצמח נבדק על בעלי חיים הוא גם נבדק על בני אדם, והתוצאות די טובות. יש מי שצמח זה מסייע לו להפחית בתיאבון וברצון לאכול מאכלים מתוקים. לא לכולם הצמח מסייע, אבל הוא מסייע לחלק מהאנשים. יש מי שיש לו ספק לגבי האפקטיביות של כדורים אלה כך למשל עשו מחקר שבו נתנו כדורים אלה ל-100 ו-30 אנשים, רצו לבדוק אחרי תקופה אם יש הבדל את המשקל שלהם, לא מצאו הבדל בין האנשים שלקחו כדורים כאלה אנשים שלקחו כדור בלי החומרים האלה. למרות זאת יש אנשים שמדווחים הכדורים האלה יכולים לעזור להם כך שהתוצאה היא לא חד משמעית.

 

כל אחד זקוק לסוג אחר של כדור

כמו הרבה כדורי דיאטה לחלק מהאנשים הם עוזרים, ולחלק מהאנשים הם לא עוזרים. לאנשים שהכדורים האלה עזרו להם ראו אחרי כמה שבועות ירידה קלה של כמה קילוגרמים בודדים. אך גם זאת ירידה יפה עבור אנשים שלא עשו שינוי כלל בתפריט שלהם.

 

חשש מתופעות לוואי

יש אנשים אשר חוששים של כדורי דיאטה יש תופעות לוואי אבל לא לכל כדורי דיאטה יש תופעות לוואי למשל לסוג זה של כדורי דיאטה לא נראו כל תופעות לוואי במינונים המקובלים והמומלצים. כך ש סוג זה של כדורי דיאטה הוא לא מזיק זה גורם לירידה במשקל אבל ירידה קטנה מאוד כדי שתהיה ירידה משמעותית צריך לשלב בכדורי הדיאטה האלה גם תפריט דיאטטי ותכנית אימונים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »