הגדלת חזה

הגדלת חזה – כיצד בוחרים את המנתח הנכון

אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות בקרב נשים, הן בחורות צעירות והן נשים אחרי גיל שלושים, ארבעים ואף למעלה מכך, הוא ניתוח הגדלת חזה. 

אם בעבר מעטי מעט ביקשו לעבור ניתוח מסוג זה, מסיבות חברתיות, כלכליות ואחרות, הרי שכיום לא מעט נשים מבקשות לעבור את הניתוח ואף לא מתביישות בכך. חשוב לציין, שבמהלך השנים, השתנתה גם התפיסה החברתית לגבי ניתוח זה, הוא הפך להיות הרבה יותר מקובל וכן השתנתה כל הגישה המקצועית, כלומר היום הרבה יותר קל לבצע את הניתוח והתוצאות הן הרבה יותר איכותיות. 

נשים רבות מבקשות לעבור ניתוח הגדלת חזה, בעיקר כי הן אינן שבעות רצון מהגודל המקורי של החזה שלהן, מתוך רצון לייצר לעצמן יותר נוכחות, להרגיש יותר נשיות, במידה רבה זה גם משפר את הביטחון העצמי של חלק מהנשים אשר עוברות את הניתוח, בין אם זה בסביבת אנשים בכלל ובין אם זה בסביבת בחורים וגברים. 

כיצד בוחרים אצל מי לעבור את הניתוח

חשוב לומר, ישנם לא מעט מנתחים פלסטיים שמבצעים ניתוחי הגדלת חזה, רובם כמובן עושים זאת באופן פרטי במרפאות ומרכזים רפואיים משלהם או מקומות שם הם עובדים כשכירים. 

בשביל לבחור אצל מי לעבור ניתוח זה, יש לבחון את הניסיון של המנתח, כמה שנים הוא בתחום, אפשר גם לראות עבודות ישנות שלו ורצוי גם לחפש המלצות וחוות דעת חיוביות עליו. 

חשוב להיפגש איתו לפני הניתוח, על מנת לשמוע מה הוא מציע, כיצד הוא חושב לבצע את הניתוח, לאיזה גודל הוא חושב שניתן להגדיל את החזה, וכן מומלץ מאוד לשמוע ממנו על הסיכונים הכרוכים בכך. חשוב להבהיר, ישנם רופאים שימליצו לעבור את הניתוח ויהיו גם כאלה שימליצו שלא, מסיבות כאלה ואחרות. 

לעוד מידע מקצועי הכנסו לאתר של ד"ר יעקב בר

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עיניים אדומות

עיניים אדומות – מה מוביל לכך?

אם העיניים אדומות, שורפות ומגרדות, ייתכן שאתם זקוקים לטיפול רפואי. במקרים אחרים, עיניים אדומות עוברות לבד וחוזרות לתפקד באופן תקין. ריכזנו עבורכם כאן מספר סימפטומים

קרא עוד »