ניתוח אף רחב

האם כל אחד מתאים לניתוח אף רחב? הנה הפרמטרים

ניתוחי אף אלו ניתוחים שיש להם פופולאריות רבה בתחום הרפואה האסתטית. הנימוק לכך הוא העובדה שלאף יש תפקיד מרכזי מאוד במראה שלנו. ומעבר לכך – רבים הם האנשים שלא אוהבים את מבנה האף שלהם. כמו כן המענה הרפואי מאפשר לבצע פעולות כירורגיות מדויקות ומתקדמות מאוד, כאלו שמאפשרות לעצב מחדש את האף וליהנות ממבנה רצוי. אמנם יש מי שסבור שמדובר על פעולה קלילה ניתן לבצע אותה בקלות. אבל בפועל זה ניתוח לכל דבר ועניין. ויש להיות מודעים לכך שהניתוח אינו מתאים לכל אחד.

למי מתאים הניתוח?

  1. ניתוח אף רחב מתאים למי שחשוב לו לשנות את מבנה האף שלו. יש להבין כי לא כל מי שנמאס לו מעצמו, ולא כל מי שחושב שהוא יכול להראות טוב יותר צריך ללכת על ניתוח. ככלות הכול זו פעולה פולשנית שלא נכון לבצע אותה ללא הצדקה. כך שגם אם נראה לכם שיש לכם אף רחב ואתם רוצים ללכת על ניתוח, כדאי לחשוב על זה שוב.
  2. תהליך ההחלמה מהניתוח עשוי להיות ממושך. הלא טיפול ברקמות ובשכבת הסחוס הוא עניין פולשני. לכן צריך להיות מודעים לתהליך. ולגשת לניתוח רק אם אתם בטוחים שמתאים לכם בתקופה זו להתמודד עם החלמה. גם המראה של האף עתיד להשתנות בתקופה זו. ימים של אף ניתוח, אדום וגם כאבים הם חלק מהעסקה.
  3. אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי המראה הסופי של האף לאחר הניתוח ימצא חן בעיניכם. כי קשה לדמיין כיצד ישתלב האף עם הפנים ואיך ייראה החיוך שלכם אחרי כל זה. תוכנת הדמיה מקלה בעניין זה, אבל היא אינה מדויקת לגמרי.

המידע באדיבות ד"ר מרקוס הראל

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית

אף אחד לא רוצה להיות תלוי בזולתו. אין מי שרוצה להגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל לשרת את עצמו בעצמו הוא זקוק לסיוע מטפלות עקבי

קרא עוד »
באלאנס בורד

באלאנס בורד

בתחום הכושר יש אביזרים שונים שיכולים להועיל במידה רבה, ולאפשר לכל אחד להתקדם ולשפר את התרגול ואת האימון שלו. היות ואחת המטרות של האימון היא

קרא עוד »