שומנים

שומנים – כל מה שצריך לדעת

כאשר מדובר על שומנים, ישנה נטייה לחשוב שכל סוג של שומן איננו בריא, אך בפועל אין המציאות כך כלל וכלל. שמן זית למשל, נחשב לבריא במיוחד. יתרה מכך, יש אף שחושבים כי שומנים מן החי נחשבים לבריאים.

הבעיה הגדולה היא שמנים צמחיים שעוברים את נקודת הרתיחה, הוא עוברים תהליך שהופך אותם לדלקתיים בעבור הגוף שלנו, וכתוצאה מכך הם יכולים להיות מזיקים ביותר. כך שזה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם אם אתם רוצים לשמור על הבריאות שלכם, אך להמשיך לצרוך שומנם בריאים.

תלמדו להקשיב לגוף שלכם

דרך נהדרת לדעת אתם צריכים לאכול יותר שומנים בריאים או פחות, היא להקשיב לגוף שלכם. ניתן לעשות את זה בצורה פשוטה למדי – נסו להגביר את הצריכה, תבדקו את ההשפעה, ובהתאם לכך תחליטו האם להגביר עוד יותר או להנמיך את הצריכה. אין יותר פשוט מזה. פשוט צריך להקשיב לגוף, כאמור.

ככל שתכירו טוב יותר את הצרכים של הגוף שלכם, כך תוכלו להרגיש הרבה יותר טוב ולהשלים את כל החסרים התזונתיים. זה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם אם הבריאות שלכם עומדת בראש סדר העדיפויות שלכם ואתם תמיד רוצים לעשות למענכם את הטוב ביותר. זה בוודאי יהיה חיוני.

ניתן הזמין את כל הסוגי השמנים

במידה ואתם רוצים להזמין שומנים בריאים כפי שיש באתר האקדמיה למזון, אז יש לכם אפשרות לעשות את זה ברכישה אונליין. זה יאפשר לכם לשמור בקלות על שגרת חיים בריאים שבה אתם משלבים שמנים בריאים. עליכם רק להחליט תחילה איך הייתם רוצים לראות את התפריט היומי שלכם, ועל בסיס זה להכין אותו, כך שהוא יוכל להיות מדויק ובצורה כזו שתאפשר לכם להתמיד בה לטווח הארוך.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גיבוש לשלדג

החלום שלכם היה להתגייס ליחידה מובחרת בצה"ל כמו שלדג? אתם תוהים האם יש משהו שתוכלו לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלכם להתקבל לאותה יחידה מיוחדת?

קרא עוד »