איך מטפלים בפטריות ברגליים

פטרת כף הרגל היא בעיה נפוצה עבור אנשים בעונת החורף. הפטרייה נכנסת לכפות הרגליים ומייצרת ריח רע ולפעמים אף יוצרת פטרת בציפורניים. זה יכול להיות מאוד לא נוח, אז אתה צריך לטפל בזה בהקדם האפשרי.

זה לא משנה באיזה סוג פטרייה מדובר. זה יכול להיות זיהום פטרייתי על העור, או שזה יכול להיות זיהום פטרייתי במערכת העיכול, או שזה יכול להיות משהו שהורג בעלי חיים ויבולים. הדבר החשוב הוא שזו פטרייה ואסור לנו לטפל בהן בכימיקלים.

הפטרייה בכפות הרגליים היא בעיה נפוצה עבור אנשים רבים. פטרת כף הרגל נגרמת על ידי פטרייה הצומחת על עורם של בני אדם ובעלי חיים. זה יכול להיות מטופל בקלות עם קרם אנטי פטרייתי מקומי, אבל זה יכול להיות גם קשה לטפל אם הזיהום התפשט לחלקים אחרים של הגוף.

זוהי בעיה נפוצה מאוד שאנשים רבים מתמודדים איתה, במיוחד בקיץ. הפטרייה שגורמת לבעיה היא בכפות הרגליים וקשה להסיר אותה. אנו יכולים לנסות להשתמש בחלק מהמוצרים הבאים לטיפול בפטרייה:

פטרייה היא סוג של חיידק שיכול לצמוח על גוף האדם. אחד התסמינים הנפוצים ביותר של זיהומים פטרייתיים הוא כפות הרגליים. זיהומים אלו עשויים להיגרם על ידי סוגים שונים של פטריות, כגון אספרגילוס, פניציליום ופוסריום.

מדוע חשוב לטפל ואיך עושים את זה? 

פטריה היא זיהום שכיח ברגליים. ניתן לתפוס אותו ממגוון מקומות כולל כפות הרגליים, הידיים ואפילו מנעליים. הפטרייה ברגליים עלולה לגרום לאי נוחות וכאבים. הזיהום יכול גם להוביל לעלייה בנפיחות ואדמומיות של האזור הפגוע. חלק מהאנשים נמצאים גם בסיכון לפתח זיהומים חמורים יותר כגון צלוליטיס או דלקת מפרקים ספטית.

אין טיפול לפטרת ברגליים יחידי וספציפי אך ניתן לטפל בה באמצעות קרמים, משחות או תחבושות לפי הצורך. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה הורג טרמיטים?

טרמיטים הם סוג של חרקים חברתיים השייכים לסדר Isoptera, משפחת Termopsidae. טרמיטים הם סוג של חרק איוסוציאלי, שהוא בדרך כלל מושבה שנוסדה על ידי מלכה

קרא עוד »