ניתוח הגדלת חזה

מה חשוב לדעת לפני שעושים ניתוח הגדלת חזה

ניתוח להגדלת החזה הוא אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בקרב נשים. מי שגודלו של כל אחד משדיה הוא קטן ומעוניינת להיראות נשית, בוחנת את האפשרויות לביצוע ניתוח הגדלת חזה כמו כאן.

ההכנה לביצוע ניתוח הגדלת חזה

החל בגיל 18 יכולה כל נערה או אישה לעבור ניתוח זה. הלקוחה נפגשת עם הרופא המנתח כדי לקבל את מלוא המידע על מהלך הניתוח וכדי לוודא שהיא מתאימה לקריטריונים הנדרשים.

במהלך השיחה המנתח מציע לה כמה גדלים של שתלים כאשר לכל אחד מהם קיים משקל אחר כדי שהיא תתנסה בהליכה איתם ותגיע למסקנה מהו הגודל המתאים לה ביותר כך שלא יכביד עליה. חשוב להתאים את גודלם של השתלים באופן פרופורציונלי למבנה הגוף.

לאישה בעלת מבנה רזה לא יתאימו שתלים גדולים וכבדים כיוון שהם יגרמו לה לכאבי גב עקב משקלם החריג ולכן ההמלצה היא לסכם על שתלים קטנים יותר שלא יכבידו עליה ביום יום.

הרופא מדגים באמצעות סימולטור איך תיראה האישה לאחר החדר השתלים הקטנים או הגדולים והסוג הנבחר מבין ההיצע הקיים, כדי שהיא תקבל החלטה סופית על סוג השתלים ומשקלם.

מהלך הניתוח להגדלת חזה

במהלך הניתוח, מחדיר הרופא המנתח שתלים לחזה דרך חתך שהוא מבצע בחלק התחתון של השד, קראו על כך באתר https://www.drschein.com. זה המיקום האולטימטיבי לביצוע פעולה זו כיוון שזהו מקום מוסתר ולכן החתך לא נראה כלל.

קיימים כמה סוגי שתלים, שתלים בעלי צפיפות נמוכה או גבוהה של ג'ל, שתלים עגולים או אנטומיים.

בשנים האחרונות ברוב הניתוחים משתילים שתלים חדשניים בעלי מעטפת דקה אשר הם עמידים במיוחד ונוחים מאד.

תקופת ההחלמה

בתחילת הדרך יש השלכות שונות לניתוח הגדלת חזה כמו נפיחויות וכאבים. הדברים הללו נעלמים תוך פרק זמן קצר והאישה יכולה לחזור לאורח החיים הנורמטיבי שלה.

רצוי לא לבצע בשבועות הראשונים פעילויות ספורטיביות הקשורות במאמץ, לא לשאת משאות כבדים, לא לבצע עבודה המצריכה מאמץ רב ולא לישון על הבטן כדי לא לפגוע בשתלים.

לאחר ההחלמה המלאה אפשר לחזור לאורח החיים טרום הניתוח.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית

אף אחד לא רוצה להיות תלוי בזולתו. אין מי שרוצה להגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל לשרת את עצמו בעצמו הוא זקוק לסיוע מטפלות עקבי

קרא עוד »
באלאנס בורד

באלאנס בורד

בתחום הכושר יש אביזרים שונים שיכולים להועיל במידה רבה, ולאפשר לכל אחד להתקדם ולשפר את התרגול ואת האימון שלו. היות ואחת המטרות של האימון היא

קרא עוד »