מחלקה סיעודית

מחלקה סיעודית בגיל פז – בית אבות סיעודי

התכנון של נראות ותפעולה של המחלקה הסיעודית בגיל פז כולל חשיבה רבה על כל פרט ופרט, כדי להעניק למטופלים ימים חמימים, נעימים ובריאים ככל האפשר.

מחלקה סיעודית בגיל פז

המטרה הראשית של מנהלי המחלקה הסיעודית בגיל פז היא להעניק איכות חיים בכל הרבדים הנדרשים בכל יום שבו נמצא האדם המבוגר במחלקה זו.

במחלקה זו קיימות  36 מיטות המחולקות בחדרים גדולות ומרווחים, עם אור שמש בשעות מסוימות, כל האבזור הרצוי ומיזוג אוויר.

קיימת הקפדה על תחזוקה שוטפת של המבנה, וכך המקום נקי ומקפידים בו על היגיינה גבוהה לאורך כל היום וכל ימות השנה.

הצוות מורכב מרופא, אחיות מנוסות ומיומנות, עובדים סוציאליים, פסיכולוג, פסיכותרפיסט, מרפא בעיסוק ותזונאי אשר מעניקים את כל המעטפת.

שמירה על סדר יום במחלקה הסיעודית

היום יום במחלקה הסיעודית מתפקד על פי לוח זמנים קבוע אשר כולל רחצה של כל מטופל בשעות הבוקר, ארוחת בוקר עשירה ומזינה. במידת הצורך אנשי הצוות מסייעים בהאכלה או בהגשת אוכל טחון.

במהלך הבוקר, נהנים המטופלים משעות של משחק ושיחה יומית על ענייני היום כדי שהם יפעילו הן את מוחם והן את ידיהם.

לאחר ארוחת הצוהריים, הם נחים ובשעות אחר הצוהריים הם נהנים בדרך כלל ממבקרים אשר מגיעים ויוצאים איתם לגינה המטופחת כדי ליהנות מהאוויר הצח.

לאורך כל היום מקפיד הצוות הרפואי של מחלקה סיעודית על תשומת לב רבה לכל אחד מהמטופלים ובכל חשד לבעיה רפואית, מגיע הרופא המקומי, כדי לבחון את מצבו של המטופל ולהמליץ על מתן תרופות או טיפול ספציפי.

כל אחד מהחולים מקבל יחס אישי והמון חמימות כדי לאפשר להם חיים מכובדים כמו שמגיע להם גם בגיל המבוגר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כדורי דיאטה

כדורי דיאטה – רזה זה יפה ובריא!

המשוואה המקובלת בעולמנו היא שרזה משמעו יפה. אנשים רזים נחשבים לפופולאריים יותר, נתפסים כבעלי ביטחון עצמי רב יותר והם נראים בעיני לא מעט אנשים כמצליחים

קרא עוד »
prp ברך

prp ברך

אתם מרגישים שהכאבים בברכיים כבר בלתי נסבלים? ניסיתם לעשות טיפולים שונים אך בסופו של דבר כלום לא באמת הועיל? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע

קרא עוד »