פילאטיס בהרצליה

פילאטיס בהרצליה

מחפשים פילאטיס במרכז? גרים בהרצליה ורוצים לחזק את הגוף שלכם באופן בריא יותר? יש לנו כמה דברים לספר לכם עליהם שיעודדו אתכם לקחת כבר ממחר שיעורי פילאטיס בהרצליה. אז בואו איתנו למסע קטן, כדי להבין את יתרונות הפילאטיס.

פילאטיס בהרצליה 

מחפשים קבוצה גדולה להתאמן איתה על פילאטיס? בהרצליה, יש לכם את המקום הטוב ביותר להתאמן בו ולקחת שיעורים פרטיים או יחד עם קבוצה, כדי לבנות את הגוף והנפש שלכם בצורה הבריאה ביותר שיש.

מה היתרונות של פילאטיס? 

פילאטיס, היא שיטת פעילות גופנית מלאה שתעזור לכם לעשות הכל טוב יותר. פילאטיס בהרצליה, מחזק ומייצב את גוף הליבה שלכם, שהוא הבסיס שלכם, כך שתוכלו לנוע ביעילות תוך שיפור היציבה, הגמישות והניידות שלכם.

ואם אתם מחפשים תנועה פונקציונלית – מהסוג שיעזור לכם לנוע טוב יותר ביום יום עם משימות יומיומיות – פילאטיס יכול לאמן אתכם גם בזה. 

מחקר שנערך בשנת 2018 על 90 איש שפורסם בכתב העת Journal of Exercise Revival מצא, כי משתתפים שהתאמנו פילאטיס במשך שעה אחת שלוש פעמים בשבוע במשך שמונה שבועות, שיפרו את הציונים שלהם במסך תנועה פונקציונאלי, המודד דברים כמו איזון, יציבות, ניידות ועוד.

יתרונות בריאותיים בפילאטיס 

באימון פילאטיס, תוכלו לחזק את השרירים – במיוחד בתחום הסיבולת. מחקר אחד שפורסם ב- 2010 מצא, כי אנשים שעשו שעה פילאטיס פעמיים בשבוע במשך 12 שבועות, דיווחו על עלייה ניכרת בסיבולת הבטן, גמישות שרירי הירך והסיבולת השרירית בפלג הגוף העליון. 

החוקרים טוענים כי ייצוב השרירים פועלים לאורך כל המהלכים, זאת בשילוב עם הגידול בכוח הליבה והסיבולת, כאשר אלה, יכולים לבוא ולשפר את כוח פלג הגוף העליון.

 

לעוד מידע, בקרו באתר של איריס סלע התעמלות בריאותית

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משטח קפיצה לטרמפולינה

משטח קפיצה לטרמפולינה

אם היה או שיש לכם טרמפולינה בבית, נראה שאתם מכירים את משטח הקפיצה שלה. (גם אם אתם מבוגרים שאוהבים לקפוץ על הטרמפולינה כשהילדים לא רואים..)

קרא עוד »