אורולוג מומחה

אורולוג מומחה לבעיות בדרכי שתן, סרטן הערמונית ועוד

אנשים רבים צריכים לקבוע ביקור אצל אורולוג מומחה מכל מיני סיבות כאלה ואחרות. אורולוג מומחה עוסק בכל הנושא של מערכת השתן הן אצל גברים והן אצל נשים ובמערכת הרבייה הגברית. בין השאר תפקידו לאתר בעיות במערכת זו כמו דלקות בדרכי השתן, זיהומים במערכת השתן, שלפוחית רגיזה, לבצע ניתוחים מולדים במערכת השתן, לאתר ולטפל במצבים של גידול בערמונית, לטפל בהפרעות בתפקוד המיני אצל גברים ועוד.

 

בחירת אורולוג מומחה איך לעשות זאת?

יש מגוון של קריטריונים שעל פיהם עלינו להתנהל כאשר אנו מחליטים לקבוע תור אצל אורולוג מומחה. ראשית כל עלינו להחליט האם אנחנו רוצים לקבוע תור דרך מרפאת קופת החולים או באופן פרטי.

 

החלטה זו תלויה כמובן ברמת הדחיפות של התור בהשוואה לרמת הזמינות, בכיסוי הרפואי שיש לנו ובתקציב העומד ברשותנו. כמובן שאם אין אנו מכירים אורולוג מומחה עליו אנו סומכים, יהיה עלינו לעשות סקר שוק קצר, לשאול אנשים שאנחנו מכירים, לבדוק מידע מקיף על אורולוגים מומחים מקצועיים הן בהתאם לבעיה ממנה אנו סובלים והן בהתאם לאזור המגורים שלנו.

 

בנוסף לכל נושא הזמינות עלינו לשים לב גם לדברים נוספים תוך כדי הפגישה, בעיקר אם מדובר בפגישה ראשונה אצל האורולוג כמו למשל רמת המקצועיות של הרופא, רמת היסודיות שהוא מפגין כלפינו בשאילת שאלות על המצב, הבדיקות אליהן הרופא שולח אותנו לבירור מעמיק יותר של הבעיה ובמידת האפשר גם הטיפול. חשוב להגיע לפגישה מוכנים, להתייחס לבעיה, אולי אפילו לקרוא עליה קצת ברשת האינטרנט, לתאר לרופא את התסמינים ותופעות הלוואי מהן אתם סובלים כדי שהמידע שהרופא יקבל מכם יהיה מקיף ומעמיק עד כמה שניתן.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »