ספורט בימי קורונה

ספורט בימי קורונה: כיצד נשארים מעודכנים בנוגע להנחיות?

בעקבות התפרצות נגיף קורונה בישראל, יש לא מעט הנחיות לציבור. בליל הסדר כמו גם ביום העצמאות, הוטל סגר כללי, ולו כדי למנוע מאנשים להתקהל. אחת ההנחיות נוגעת לביצוע פעילות גופנית, שכן היא הוגבלה תחילה ל100 מטרים, לאחר מכן התרחבה ל500 מטרים, עד לאחר יום העצמאות, כשהודיעו שניתן לבצע פעילות גופנית למרחקים ארוכים.

ספורט ברחוב – מותר או אסור?

נכון לכתיבת שורות אלו, מותר לצאת לריצות, הליכות ופעילות גופנית ברחובות, ועם זאת, אסור להגיע אל החופים, מה שאומר שלא ניתן לבצע ספורט ימי, לרבות גלישת גלים. חשוב להישאר מעודכנים בכל הנוגע להנחיות, כשניתן לקרוא חדשות ברשת, להאזין לרדיו ואף להתעדכן במהדרות החדשות בערוצים המובילים מידי ערב.

שימו לב שמי שלא מקשיב להנחיות הללו, צפוי לקבל קנס כספי, וזה בהחלט דבר שניתן למנוע, ולו באמצעות עדכוני חדשות בתדירות גבוהה. כמו כן נציין כי למרות ההנחיה הגורפת להסתובב במרחב הציבורי עם מסיכה – ניתן לבצע פעילות ספורטיבית ללא מסיכה.

ומה לגבי חדרי כושר?

כרגע, חדרי הכושר עדיין סגורים, כשרבים ממתינים להנחיות חדשות בנושא. הצפי הוא שבשבועות הקרובים המשק ישוב לשגרה, וכך גם עתידים להיפתח המכונים וחדרי הכושר. עד אז, יש לבצע פעילות גופנית בחלל הביתי או ברחוב (בזוגות קבועים).

מעט יצירתיות, הרבה מוטיבציה

לא חייבים להגיע למכון הכושר כדי להתאמן, ובהחלט תוכלו לבצע אימונים יעילים גם בבית, ולו באמצעות סרטוני אימונים שקיימים ביוטיוב. כמו כן, יש לא מעט מאמנים שמעבירים אימונים באמצעות זום, לעיתים מדובר באימונים חינמיים ולעיתים בתשלום סמלי. נוסף לכל אלה, תוכלו לרכוש ציוד כושר איכותי, כמו משקולות, גומיות אימון, מזרן וכו', ולהתאמן באופן עצמאי.

מבקשים להתאמן מבלי לרכוש ציוד? ובכן אימוני מדרגות יכולים להיות יעילים במיוחד, כך שאם אתם מתגוררים בבניין, נצלו את חדר המדרגות לאימון. יתר על כן, ניתן להתאמן באמצעות פריטים שקיימים בבית.

שנסכם?

אין ספק שנגיף הקורונה השפיע על שגרת הכושר של מתאמנים רבים. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא פתרונות יצירתיים ולהמשיך להתאמן גם כשהמדינה מצויה בהסגר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »