ניתוח פלסטי בבטן

5 דברים שאתם צריכים לעשות אחרי ניתוח פלסטי בבטן

אנחנו רגילים לשמוע על אנשים שעוברים ניתוחים פלסטיים בפנים, בין אם זה באף, שיניים, אוזניים, ובאזורים אחרים. אנחנו גם רגילים לשמוע על נשים שעוברות ניתוח פלסטי באזור החזה. אך ישנם גברים ונשים שעוברים ניתוחים פלסטיים שונים בבטן, בוודאי בכל מה שקשור לנושא של משקל, מתיחות או דברים אחרים. 

כמו בכל מקרה של ניתוחים ובפרט כשמדובר על ניתוחים פלסטיים, הרי שיש צורך להיערך בהתאם, בין אם זה מבחינה פיזית ובין אם זה מבחינות אחרות. חשוב לדעת מה מותר ומה אסור לעשות אחרי הניתוח (קראו בהרחבה מה לעשות אחרי ניתוח פלסטי), בין אם זה בשביל להתמודד בצורה נכונה עם ההשלכות של הניתוח ובין אם זה בשביל שיהיה ניתן להשיג את התוצאות הנכונות. אם מבצעים פעולות לא נכונות, הרי שזה עלול לגרום נזק משמעותי לבטן ולהשפיע באופן ניכר על הניתוח עצמו. 

כיצד מתמודדים עם ניתוח בבטן?

ראשית, יש לבחון היטב את התחבושות שמונחות על הבטן, ויש להחליף אותן במידת הצורך. חשוב לעשות זאת בצורה נכונה ומקצועית, באופן היגייני, ורצוי לעשות זאת בצורה שתתאים לאופי וסוג הפצע. 

שנית, יש להקפיד לנקות את המקום מעת לעת, זאת על מנת שלא יזדהם. חשוב לעשות זאת באמצעות חומרים ותכשירים מתאימים ורלוונטיים למקום. 

שלישית, מאחר ומדובר באזור הבטן, רצוי לא ללבוש בגדים שילחצו על המקום, יש לוודא עם הרופא, ד"ר יעקוב בר למשל, מה יכול להתאים ולכמה זמן. זאת על מנת שלא יווצרו פצעים או דימומים. 

ארבע, חשוב להקפיד על נטילת כדורים ותרופות בהתאם לעמדת הרופא, בין אם זה לשיכוך כאבים או לכל דבר אחר. 

חמש, יש להימנע מכל פעילות ספורטיבית, באופן יבש או רטוב, כל עוד הרופא לא מאשר לחזור ולבצע אותן. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »