גומיות מתח

גומיות מתח

גומיות מתח הן פתרון מצוין עבור כל מי שמעוניין לבצע אימוני כושר בבית או מחוצה לו. מי שלא מעוניין להתחייב על אימונים במכון כושר או שהזמן שלו מדוד, יכול ליהנות פה ושם מאימונים ייחודיים באמצעיות גומיות מתח שמסייעות מאד ברבדים רבים של האימונים הספורטיביים.

> בדקו מתי מומלץ לרכוש עוגן דלת לאימונים

פעילות ספורטיבית באמצעות גומיות מתח 

הייחוד של הגומיות הללו הוא בכך שהן יוצרות התנגדות ולכן הן מצוינות לביצוע סוגים שונים של אימוני כושר המיועדים לחיזוק שרירים שונים ברחבי הגוף, שרירי הבטן האלכסוניים, שרירי הגב, שריר ירך חיצוניים, שרירי הבטן, הזרוע האחורית, השכמות ועוד.

די קל ונוח לבצע את התרגילים לחזוק השרירים ובנוסף לכך מתיחות, שיפור הכוח המתפרץ תרגילי מתח ועוד. 

המבנה של גומיות מתח 

גומיות המתח כמו גומיות כושר לרגליים הללו הן לנשים והן לגברים, למתאמנים בכל דרגת קושי הן למתחילים והן למתקדמים, גומיות קלות ונוחות מאד לשימוש בכל אימון. לאור העובדה שמדובר בגומיות סגורות, הן מתאימות גם לאימונים רגילים וגם לאימוני קרוספיט.

הגומיות קיימות בכמה גדלים ומידות רוחב. ככל שגומיית המתח רחבה יותר כך העומס הוא גבוה יותר וגם יכולת ההתנגדות שלה רבה יותר.

יתרונות של גומיות מתח 

בין היתרונות הרבים של גומיות מתח אפשר למנות את הסיוע שלהן לנושא יציבות של הגוף ושיווי משקל, קואורדינציה, כושר אירובי, שיפור ביכולת ההליכה, שריפה מוגברת של קלוריות, הצרת היקפי המותניים ועוד. 

מכיוון שמדובר בחגורה, אפשר בכל נקודת זמן להתאמן באמצעותה בתוך הבית, לא צריך הכנות מיוחדות או מכשור כבד, פותחים את החגורה ומבצעים את התרגילים האלמנטריים שוב ושוב כדי לחזק את כל השרירים וליהנות מכל היתרונות של החגורה. בהתאם להתקדמות מעלים את דרגת הקושי ומשתמשים בחגורה מתקדמת יותר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »