יישור שיניים שקוף

איך עובד יישור שיניים שקוף

בעבר, כשהיינו פונים אל רופא שיניים בשביל לבצע טיפול יישור שיניים, היה ברור לנו, שמדובר בטיפול מורכב, טיפול שדורש הרבה מאוד זמן, שבועות, חודשים ולעיתים גם מעבר לכך, אך יתרה מזו, היה ברור לנו שמדובר בטיפול שישפיע עלינו מבחינות שונות, בראש ובראשונה מבחינה אסתטית.

היום, אנחנו יכולים ליהנות מטיפול הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט, טיפול שלא בהכרח משפיע על המראה שלנו כשאנחנו עוברים אותו, אך הוא כן ישפר את המראה של השיניים שלנו בסיומו. הסיבה היא, שאנחנו יכולים לבצע טיפול יישור שיניים שקוף באמצעות פלטה שקופה לשיניים.

מדובר בטיפול ייחודי שמונע את הצורך להשתמש באותם ברזלים וסוגרים ישנים, במקום זה אנחנו יכולים להשתמש בקשתיות שקופות אשר מולבשות על השיניים, אף אחד לא יכול לראות אותן, ובצורה כזו, אנחנו נהנים גם מטיפול אפקטיבי, אך יתרה מזו, אנחנו נהנים מאפשרות לעבור את הטיפול מבלי שהוא ישפיע עלינו מבחינה אסתטית, איש לא ידע שעברנו את הטיפול. זה מאוד פשוט ונוח עבורנו.

לפני שנסביר איך זה עובד, חשוב להבהיר, שעלינו לפנות אל רופא שמתעסק בסוג כזה של טיפולים, לקבל ממנו הצעת מחיר בהתאם לסוג הטיפול שאנחנו עוברים, וכמובן עלינו לקבל את תוכנית הטיפול המלאה, בשביל שנוכל לדעת כמה זמן הוא אמור להיערך, כמה זמן נצטרך להשקיע בו.

איך מתבצע הטיפול בפועל

ברמת העיקרון, לא מדובר בטיפול שונה מטיפולי יישור שיניים רגילים. טיפול יישור שיניים שקוף מתבצע אחרי אבחון של מצב השיניים והלסתות, בהתאם לכך הרופא יחליט כיצד לנהוג, האם יש צורך ביישור ואיך עליו לבצע אותו. בין היתר, הוא יקבל החלטה באמצעות צילומים ובניית דגם של הלסת שלנו.

לאחר מכן, הוא יתחיל לבצע את ההדבקה של החומרים השונים על גבי השיניים, כאמור, הוא ידביק את החומרים השקופים, כך שאי אפשר יהיה להבחין בהם. מה שכן, חשוב לזכור שאנחנו נרגיש אותם, נרגיש את הקשתיות ואת החלקים האחרים, אך הם לא אמורים להשפיע עלינו, לא מבחינה מעשית וגם לא מבחינה אסתטית, בצורה כזו או אחרת.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »