ייעוץ תזונה

מהי הרזייה בהתאמה אישית

אם כבר ניסיתם להפחית מהמשקל שלכם באמצעות משטר דיאטה כזה או אחר, אתם בוודאי יודעים היטב שיש היום בשוק אינספור סוגים שונים של דיאטות.

חדשות לבקרים מכבב בטלוויזיה או בעיתונים הידוען התורן שמצהיר קבל עם ועדה על הדיאטה החדשה והמהפכנית ששינתה את החיים שלו, ושאם רק תנסו את הדיאטה הזאת אתם תהיו רזים וחטובים כמו שתמיד חלמתם.

אבל שיווק לחוד וחלומות לחוד. ברוב המקרים מדובר על דיאטות גנריות בצורה קיצונית, עד כדי כך שאנשים רבים נופלים בין הכיסאות ולא מקבלים מענה לצרכים האישיים הייחודיים שלהם.

מהם היתרונות של תכנית הרזייה בהתאמה אישית?

דיאטה המבוססת על תכנית הרזייה בהתאמה אישית, לעומת זאת, לוקחת בחשבון את כל הדרישות הייחודיות שלכם, על מנת לתפור עבורכם תכנית תזונה וכושר התפורה לפי המידות האישיות שלכם.

להלן מספר יתרונות של תכנית הרזייה אישית:

  • התאמה לצרכים אישיים – האם אתם אוכלים בריא, אבל לא מסוגלים לוותר על משקאות קלים? או שאתם דווקא לא נוגעים בסוכר, אבל לא מצליחים להימנע ממאפים? כך או כך, אין ספק כי לאנשים שונים יש צרכים שונים, וזאת הסיבה המרכזית שבגללה תכנית הרזייה בהתאמה אישית עובדת בצורה יעילה כל כך.
  • הקץ לדיאטות – כולם כבר יודעים שדיאטות לא עובדות. אחת מהסיבות העיקריות לכך היא שדיאטות מיועדות לקהל רחב ככל האפשר. בנוסף, פעמים רבות הדיאטה אמורה לעבוד לתקופה מסוימת בלבד, או למטרת השגת יעד מסוים, ואחר כך (אם היא בכלל עובדת) פעמים רבות האדם חוזר למשקלו הקודם.
  • שילוב בין פעילות גופנית לתזונה נכונה – האם אתם עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע, אבל פשוט לא מצליחים להיפטר מסוכרים? או שאולי אתם זקוקים לתמיכה הן בהיבט הגופני והן בהיבט התזונתי? באמצעות תכנית הרזייה וייעוץ תזונה בהתאמה אישית תוכלו ליצור את האיזון המושלם עבורכם בין פעילות גופנית לתזונה בריאה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית

אף אחד לא רוצה להיות תלוי בזולתו. אין מי שרוצה להגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל לשרת את עצמו בעצמו הוא זקוק לסיוע מטפלות עקבי

קרא עוד »
באלאנס בורד

באלאנס בורד

בתחום הכושר יש אביזרים שונים שיכולים להועיל במידה רבה, ולאפשר לכל אחד להתקדם ולשפר את התרגול ואת האימון שלו. היות ואחת המטרות של האימון היא

קרא עוד »