ייעוץ תזונה

מהי הרזייה בהתאמה אישית

אם כבר ניסיתם להפחית מהמשקל שלכם באמצעות משטר דיאטה כזה או אחר, אתם בוודאי יודעים היטב שיש היום בשוק אינספור סוגים שונים של דיאטות.

חדשות לבקרים מכבב בטלוויזיה או בעיתונים הידוען התורן שמצהיר קבל עם ועדה על הדיאטה החדשה והמהפכנית ששינתה את החיים שלו, ושאם רק תנסו את הדיאטה הזאת אתם תהיו רזים וחטובים כמו שתמיד חלמתם.

אבל שיווק לחוד וחלומות לחוד. ברוב המקרים מדובר על דיאטות גנריות בצורה קיצונית, עד כדי כך שאנשים רבים נופלים בין הכיסאות ולא מקבלים מענה לצרכים האישיים הייחודיים שלהם.

מהם היתרונות של תכנית הרזייה בהתאמה אישית?

דיאטה המבוססת על תכנית הרזייה בהתאמה אישית, לעומת זאת, לוקחת בחשבון את כל הדרישות הייחודיות שלכם, על מנת לתפור עבורכם תכנית תזונה וכושר התפורה לפי המידות האישיות שלכם.

להלן מספר יתרונות של תכנית הרזייה אישית:

  • התאמה לצרכים אישיים – האם אתם אוכלים בריא, אבל לא מסוגלים לוותר על משקאות קלים? או שאתם דווקא לא נוגעים בסוכר, אבל לא מצליחים להימנע ממאפים? כך או כך, אין ספק כי לאנשים שונים יש צרכים שונים, וזאת הסיבה המרכזית שבגללה תכנית הרזייה בהתאמה אישית עובדת בצורה יעילה כל כך.
  • הקץ לדיאטות – כולם כבר יודעים שדיאטות לא עובדות. אחת מהסיבות העיקריות לכך היא שדיאטות מיועדות לקהל רחב ככל האפשר. בנוסף, פעמים רבות הדיאטה אמורה לעבוד לתקופה מסוימת בלבד, או למטרת השגת יעד מסוים, ואחר כך (אם היא בכלל עובדת) פעמים רבות האדם חוזר למשקלו הקודם.
  • שילוב בין פעילות גופנית לתזונה נכונה – האם אתם עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע, אבל פשוט לא מצליחים להיפטר מסוכרים? או שאולי אתם זקוקים לתמיכה הן בהיבט הגופני והן בהיבט התזונתי? באמצעות תכנית הרזייה וייעוץ תזונה בהתאמה אישית תוכלו ליצור את האיזון המושלם עבורכם בין פעילות גופנית לתזונה בריאה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טרמפולינה

מה הגודל של טרמפולינה גדולה

טרמפולינה לגינה מהווה כיף והנאה לכלל דיירי הבית ובמיוחד לילדים אך מעבר לכך היא מהווה מקור לאקטיביות בריאה אשר מיטיבה את הכושר הגופני של כל

קרא עוד »
אורולוג מומחה

סוגים שונים של אבנים בכליות

כל מי שזכה לחוות את החוויה האיומה של אבנים בכליות, מדווח על כאבים חריפים המופיעים בפתאומיות בתחושה שלדקירות באזור המותניים. מה פשרו של סוג הכאב

קרא עוד »

הכל על מעסה גלי הלם

אנשים רבים סובלים מכאבים שונים חלקם כרוניים כמו כאבים הנובעים מדורבן, כתף קפואה, דלקות במפרק הירך ועוד. אחד הטיפולים היעילים לנושא של כאבים הוא טיפול

קרא עוד »