טרמפולינה

מה הגודל של טרמפולינה גדולה

טרמפולינה לגינה מהווה כיף והנאה לכלל דיירי הבית ובמיוחד לילדים אך מעבר לכך היא מהווה מקור לאקטיביות בריאה אשר מיטיבה את הכושר הגופני של כל אדם, מפתחת את היציבה שלו ואת השרירים וכמובן גם את הקואורדינציה. כיום ניתן למצוא מגוון סוגים שונים של טרמפולינות הרלוונטיות עבור גינות וחצרות וחשוב מאוד לבחור את הטרמפולינה האיכותית ביותר, הטובה ביותר והבטוחה ביותר לשימוש. אז מהו הגודל האידאלי של טרמפולינה גדולה? תוכלו לקרוא זאת במאמר הבא.\

 

למה כדאי טרמפולינה גדולה?

אם אין לכם הגבלה של מקום בחצר שלכם, אין ספק שכדאי לכם לרכוש טרמפולינה גדולה. ככל שהטרמפולינה גדולה יותר היא בטוחה יותר לקפיצה. הגודל המינימלי עבור רכישת טרמפולינה לחצר הוא גודל בשיעור של שניים וחצי מטר. חשוב מאוד לשים דגש על גודל של משטח הקפיצה נטו ולא על הגודל הכולל את המסגרת ההיקפית שכן, אם ישתמשו בטרמפולינה מספר קופצים יהיה להם שטוח קפיצה נוחה ואיכותי. חשוב מאוד למדוד את השטח של הגינה שלכם שבה תוצב הטרמפולינה ובהתאם לשטח המדובר, כמות הילדים שעתידים לקפוץ בטרמפולינה ועוד כדאי לבחור את הטרמפולינה המתאימה מבחינת הגודל שלה.

כיצד רוכשים את הטרמפולינה הטובה ביותר עבור החצר

חשוב מאוד להבין כי מלבד הגודל של הטרמפולינה וההתאמה שלה לחצר שלכם, ישנם פרמטרים נוספים שכדאי להתחשב בהם בטרם בוחרים בטרמפולינה בחצר כגון: האם לטרמפולינה יש תו תקן, האם היא בטיחותית, האם היא עשויה מחומרי גלם איכותיים וטובים ועוד. חשוב מאוד להקפיד על רכישת טרמפולינה שתהיה הטובה ביותר עבורכם מכל הבחינות וכמובן גם בטוחה ביותר ועל כן, עליכם לבחור בחנות מוכרת ובעלת מוניטין על מנת לרכוש ממנה את הטרמפולינה עבור החצר שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תעודת נכה

תעודת נכה

אנשים רבים נוטים להתבלבל בין תעודת נכה לבין תו נכה לרכב. אך למעשה ישנו הבדל עצום בין תעודת נכה הניתנת על ידי המוסד לביטוח לאומי

קרא עוד »
כירופרקטיקה

כירופרקטיקה

הכירופרקטיקה התפתחה אי שם בארה"ב בסופה של המאה ה19 במטרה לשפר את תפקוד הגוף ולעזור לו להתמודד עם כאבים הנגרמים מבעיות בעמוד השדרה או מהשרירים.

קרא עוד »