מי צריך מדרסים

מי צריך מדרסים ובאיזה שלב

הסיבות הנפוצות ביותר לבחור מדרסים היא לגרום לנעלכם להרגיש נוח יותר ולהתאים טוב יותר. אבל מדרסים יכולים לספק גם:

התאמה טובה יותר

המדרסים הטובים ביותר לנעליים גדולות מדי תלויות בהעדפה האישית שלך. אתה תמיד יכול להניח כמה מדרסים שונים זה על זה כדי לרפד את הנעל.

חמימות נוספת

 מדרסים יכולים גם לעזור לרגליים שלך להרגיש חמות יותר. הוספת שכבה נוספת המסייעת לכם לבודד את כפות הרגליים במזג אוויר קר יותר.

מניעה של שלפוחיות

 מדרסים יכולים גם לעזור במניעת שלפוחיות. נעל הדוקה יותר לא תתחכך ככל שתגרום לגירוי ואי נוחות.

תנוחה משופרת

מדרסים יכולים לשמש גם כדי לסייע בתיקון בעיות ביציבה, קראו כאן בנושא. מדרסים מסוגים אלה מתמחים, בצורה של התאמה אישית יעודיץ. ניתן להתאים אותם בהתאמה אישית כדי לספק טיפול הולם לבעיות מסוימות המשפיעות על עמידה, הליכה או ריצה – מתן תמיכה בקשת במקום הצורך.

ממה עשויים מדרסים?

מדרסים מגיעים בחומרים שונים שיש להם יתרונות וחסרונות שונים. אלו כוללים:

מדרסי קצף. החומר הנפוץ ביותר, הזול ביותר שנמצא נרחב הוא קצף. קצף באופן טבעי סופג זעזועים, נוקשה ותמיד אמין. עם זאת, זה יכול להישחק במהירות.

מדרסים לקצף זיכרון. אלה מעוצבים בצורה מושלמת לצורת כף הרגל שלך, מה שהופך אותם לנוחים מאוד ללבישה.

מדרסי ג'ל. אלה מהווים קנייה חכמה לעקבים גדולים מדי, מכיוון שהם מגבירים אחיזה, מפסיקים להחליק ומפיגים כאבים – במיוחד בכפות הרגליים.

כיצד אוכל לבחור מדרסים נכונים?

אלא אם כן אתה זקוק למדרסה אורתוטית ספציפית, בחירת המדרס הטוב ביותר עבורך תלויה בבעיות ההתאמה הספציפיות שיש לך עם הנעליים שלך, ומה מרגיש לך נוח.

אם העקב שלך מחליק, או עקבי הנעליים שלך משפשפות וכאובות, יתכן שתוכל לתקן את הבעיה בעזרת אחיזת עקב ג'ל פשוטה, קראו על מדרסים לדורבן בכף הרגל. עם זאת, אם זה לא מספיק, חצי מדרסים עשויים לעזור. הם תוכננו במיוחד לתמיכה בעקב אך הם לא יספקו תמיכה בקדמת כף הרגל.

מדרסים יכולים לעזור לכם להתגבר על מספר נושאים הנוגעים לנוחות ויציבה. הם תמיד שימושיים כדי לעזור להם כל כך הרבה. אל תשליך נעליים שהן קצת גדולות מדי לפני שניסית מדרסים.

אם אתה עדיין נתקל בבעיות להתרווח בנעליים שלך, עיין במדריך שלנו לבחירת נעליים נוחות לקבלת עזרה בחנות שלנו בירושלים

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם