איך יודעים שיש לנו בעיות ברכיים?

הברך היא אחד המפרקים החשובים ביותר בגוף האדם. הוא אחראי על תמיכה וייצוב הרגל התחתונה והוא גם מאפשר תנועה במגוון כיוונים. הברך היא גם אחד המפרקים הפגועים הנפוצים ביותר, כאשר יותר משלושה מיליון אנשים בארצות הברית לבדה דיווחו על פציעה בברך במהלך חייהם.

איך אתה יודע שיש לנו בעיות ברכיים?

פציעות ברכיים נגרמות לרוב מטראומה, כגון תאונה או פציעת ספורט, או משימוש יתר, כגון דלקת פרקים או פציעות מאמץ חוזרות ונשנות. עם זאת, ישנן סיבות רבות אחרות לכך שאנשים עלולים לחוות כאב ונפיחות סביב הברכיים. כמה סיבות נפוצות כוללות:

– תסמונת פטלופמורלית

– אוסטיאוארתריטיס

– קרעים במניסקוס

– שברים

לייעוץ בנושא השתלת סחוס בברך https://www.arthrosportmd.com/?p=1689

חשוב לשמור על בריאות הברך

לכולנו יש פציעה בברך בשלב מסוים בחיינו. זה יכול להיות מנפילה או מעיסוק בספורט. בעיות ברכיים יכולות לקרות כשאתה צעיר וגם אם אתה לא חושב על זה, חשוב להכיר את הסימנים לבעיות ברכיים כדי למנוע אותן בעתיד.

בחלק זה, נדון כיצד תוכל לדעת אם לילדך יש בעיה בברך או לא. הדרך הטובה ביותר היא לשאול אותם על הכאב שלהם ולראות כיצד הם מגיבים לטיפולים ולתרגילים. אם הם לא מגיבים טוב, ייתכן שיש להם בעיה שדורשת יותר תשומת לב מהרגיל. יש לנו בעיות בברכיים כאשר אנו חווים כאב או נוקשות בברכיים. הסיבה השכיחה ביותר לכאבי ברכיים היא דלקת פרקים, הנגרמת מהידרדרות הסחוס במפרקים.

אם אתה חווה כאב או נוקשות בברכיים, עדיף להתייעץ עם רופא כדי לוודא שאין לך מצב חמור יותר כמו דלקת פרקים. תמיד תוכלו לפנות לרופא על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ולהבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות במצב שלכם. למידע נוסף ד"ר ליאור לבר

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שחייה למבוגרים בירושלים
שחייה זו פעילות נעימה, חווייתית ומועילה מאין כמותה. רציתם לשחות? להירשם לבית ספר לשחייה? לרכוש...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
מושבים לעיסוי – האם זה מועיל כמו מסאז' מקצועי?
העולם של היום הוא הרבה יותר מפונק עם הרבה יותר אפשרויות טכניות המרפדות ומקלות על החיים. כך יש לנו...
קרא עוד »
אפר 19, 2021
כל מה שצריך לדעת על השתלת עצם בלסת
שיניים מסבות לנו כאבים החל משלב הבקיעה בגיל הינקות, ועד שיבה ועד בכלל. כן, השיניים שלנו חשופות לנזקים...
קרא עוד »
נוב 16, 2019