הסרת קעקועים – הדרך הנכונה והבטוחה להיפטר מקעקועים ללא צלקות וסימנים

הסרת קעקועים

רוצים להיפטר מקעקוע שחרוט על גופכם? בואו למצוא פתרון מושלם עבורכם

פעם הקעקוע שמתנוסס לכם כיום ברגל היה השאיפה הכי גדולה שלכם. כיום אתם מרגישים שהוא קצת מיותר וחוששים שאבוד לכם ולא תוכלו להסיר אותו לעולם? האמת היא שאתם יכולים להיות רגועים משום שכיום הסרת קעקועים היא עניין אפשרי בהחלט בזכות טכנולוגיית לייזר מתקדמת בטופ לייזר.

 

בחירה מקצועית – רופא בלבד

ברור שחשוב לכם להיות בידיים טובות ולא להפקיר את גופכם לשרלטנים, לכן חשוב שתבצעו הסרת קעקועים אצל הטובים ביותר. רק רופא יבצע את הטיפול בלייזר כמובן, לכן בחרו היטב את המקצוענים בתחום ואל תתפשרו על העניין. מדובר בגוף שלכם, גוף חי ונושם שצריך להיות נקי מצלקות ומכאבים מיותרים. הסרת קעקועים באמצעות לייזר תאפשר לכם הליך מצוין וחד פעמי. את השרלטנים תשאירו מחוץ לתחום אחרי שתזהו אותם בבירור.

 

סדרת טיפולים מיטבית

מכשיר הסרת קעקועים יכול להסיר גם קעקועים בצבעים שחור לבן וגם קעקועים בצבעים. זוהי שיטה בטוחה ופופולרית. רוצים לדעת כמה טיפולים תצטרכו עד להסרת הקעקוע בשלמותו? האמת היא שמספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם. ככל שהקעקוע צבעוני יותר וגדול יותר כך יידרשו לכם יותר טיפולים כדי להעלים את הקעקוע לחלוטין. כדאי להתכוונן לשלושה עד שבעה טיפולים כאשר מדובר בקעקועים בצבעים שחור לבן. קעקועים צבעוניים דורשים הליך ארוך יותר, לכן דרושה לכם סבלנות שתימשך עד חמישה עשר טיפולים בממוצע ולא פחות משבעה. סבלנות נדרשת כבר אמרנו?

 

טיפול מסור עד להסרה מלאה

מכשיר הסרת הקעקוע הוא מכשיר בטוח ומקצועי, מדויק מאוד ומאפשר אסתטיקה רבה. לא תחוו צלקות, לא כאבים (תמיד אפשר לטשטש באמצעות משחה את אזור הקעקוע). כיום כבר ברור לכל כי גם אזורים רגישים ניתנים להסרת קעקועים ללא סימנים. הקליניקה שתאפשר לכם טיפול טוב ביותר תבטיח לכם הסרה מלאה, במינימום זמן, בעלות השווה לכל כיס ובלי צלקות בשום מקום בגוף. מקצועיות או לא?

 

טיפול שונה בהתאם לצבע הקעקוע

הידעתם? כאשר מדובר בקעקוע שחור או בקעקוע צבעוני יש גל שונה של הלייזר שבאמצעותו יצליח הרופא לבצע את הסרת הקעקוע. זכרו כי מדובר בתהליך מתמשך, לכן אין פתרונות קסם, אך אתם בהחלט בידיים הנכונות כי טופ לייזר מאפשר לכם להיפטר מהקעקוע בלי בעיות.

 

 

ללא כאבים בזכות משחה מאלחשת

קרן לייזר עובר בעור ונוגע בחומר הקעקוע העמוק. בזכות הלייזר החומר מתאייד אט אט כי הוא מאפשר לתאי הגוף לסלק אותו עד להיעלמות הקעקוע. במהלך ההסרה, בדיוק כמו בהסרת שיער, כך גם בהסרת קעקוע, מרגישים עקצוץ קל ונסבל. משפחת אלחוש תעלים כליל את העקצוץ ויש למרוח אותו שעה מראש בהתאם להנחיית הרופא המבצע הסרת קעקועים מגופכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרופות שאולי לא חשבתם שקיימות
עולם הרפואה הולך ומתקדם. והוא מציע כיום פתרונות ותרופות שלא הכרנו אותם בעבר. מדובר על פתרונות נפלאים...
קרא עוד »
אפר 26, 2020
מה בעצם עושה אופני נשים נוחות יותר עבור נשים?
כל אישה אשר חושבת לרכוב על אופניים צריכה להביא בחשבון את דגם האופניים הספציפי שהיא בוחרת לרכוש. אופני...
קרא עוד »
נוב 19, 2020
סרום לפנים
סרום פנים הוא מוצר המספק לעור את הלחות הדרושה. הוא פותח כדי לעזור לך לשמור על לחות העור שלך, גם לאחר...
קרא עוד »
ספט 28, 2022