פורמולת הרזיה

פורמולת הרזיה

בעידן השפע שבו הסופרים מלאים בכל טוב ובטלוויזיה מראים לנו כל הזמן פרסומות לממתקים, תכניות בישול ואפייה, אין פלא שהשמנה הפכה להיות אחת המגפות המובילות של המאה ה-20  ושל המאה ה-21. השמנה היא מנת חלקם של חלקים רבים באוכלוסייה, מילדים ועד מבוגרים ובכל שכבות האוכלוסייה והמגדרים ניתן לראות כיצד אנשים הולכים ומפתחים בעיות של השמנה. מול זה כל הזמן מוצב לנגד עינינו אידיאל היופי שמכתיב רזון ומשקל תקין, מה שמבויל לא מעט אנשים להיכנס לסחרור של דיאטות.

 

מבול של דיאטות

סחרור דיאטות עלול להיות לא רק מסוכן אלא גם לא יעיל ועלול להוביל למצב של ייאוש, מה שגורר עמו השמנה נוספת, והנה כך נוצר לו כדור שלג הרסני שעלול להביא את האדם לבעיות רגשיות וחברתיות וכמובן גם לבעיות בריאות קשות. כדי לשבור את המעגל הזה ולהביא לשינוי, יש צורך לעתים בהתערבות חיצונית. פורמולת הרזיה למשל עשויה לסייע להוביל תהליך של שינוי עם מענה מקיף וכולל לכל מה שהגוף צריך מבחינת ויטמינים, מינרלים ונוזלים.

 

פתרון משלים ומושלם

שימוש בפורמולת הרזיה עשוי להיות פתרון משלים למי שהחליט להוריד במשקל. כמובן שלא די בשימוש בפורמולה, אלא יש צורך לחולל שינוי של מש בכל אורח החיים. זה כולל מעבר לתזונה מאוזנת ובריאה, פעילות גופנית והקפדה על שתייה מרובה של מים.

 

במי להיעזר?

כדי להבטיח תזונה מאוזנת יש להיעזר בדיאטנית מוסמכת שתוכל לבנות עבורנו את התפריט וכמובן לערב את רופא המשפחה כדי להבטיח שמירה על הבריאות וקיום מעקב רפואי תקין. כאן נכנסות לתמונה גם פורמולות ההרזיה שיכולות לזרז את כל התהליך ולהביא לתחושת סיפוק והצלחה. היתרון של פורמולת הרזיה הוא בכך שהיא יכולה להאיץ את שריפת השומנים ולזרז את חילוף החומרים ובנוסף לצמצם את תחושת הרעב.

 

מרגע שיורדים הקילוגרמים הראשונים תתחילו להרגיש לא רק סיפוק אלא גם רעב להמשיך בתהליך. עם הירידה במשקל תוכלו להגדיל את זמן הפעילות הגופנית שלכם ולאט לאט תתחילו להרגיש כיצד הגוף שלכם מודה לכם. מכאן מתחיל כדור שלג חיובי שלא תרצו לעצור- חיים בריאים, ספורט ותזונה מאוזנת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר לרכוש קנאביס רפואי?
כדי לרכוש קנאביס רפואי ניתן לגשת היום אל שלל בתי מרקחת ייעודיים אשר פועלים היום בכל רחבי מדינת ישראל....
קרא עוד »
נוב 16, 2021
תוכניות אימון לריצה – עושים את זה נכון
ספורטאים רבים מעוניינים להתחיל אימון לריצה, חשוב לדעת כיצד לבצע זאת בהדרגתיות ובדרך הנכונה, כדי...
קרא עוד »
מאי 19, 2020
ציוד ספורט – למה שווה להשקיע במותגים?
שימוש בציוד ספורט יכול להיעשות למטרות משחק וכיף או למטרות אימונים מקצועיים. כך או כך חשוב לבחור...
קרא עוד »
יול 20, 2019