באלאנס בורד

באלאנס בורד

בתחום הכושר יש אביזרים שונים שיכולים להועיל במידה רבה, ולאפשר לכל אחד להתקדם ולשפר את התרגול ואת האימון שלו. היות ואחת המטרות של האימון היא לחזק את שרירי הליבה ואת שיווי המשקל, ניתן להיעזר בכלי ייעודי ומתאים אשר מפתח בדיוק את התחום הזה. במה דברים אמורים? באלאנס בורד.

אז מה זה בכלל באלאנס בורד?

באלאנס בורד / גלשן איזון T&Y Balance Board​ הינו לוח מיוחד אשר מטרתו לאתגר את שרירי הליבה של המתאמן, ולגרום לו באתגר של שיווי המשקל לאמן את השרירים הללו. הלוח הינו פריט ביתי שיכול לשמש כל אחד מאתנו, ולעזור לנו לאמן את הכושר לשמירה על שיווי משקל בתנאים שונים. בעזרת הלוח הזה ניתן לבצע תרגילים מסוגים שונים, וכך ללמד את עצמנו להשיג את המטרות ולקדם את עצמנו מיום ליום בתרגול אינטנסיבי ומקיף.

 

לדעת מה עושים עם הבאלאנס

בכל פעילות כושר עלינו לדעת היטב מה עושים וכיצד, כיוון שרק בצורה כזו ניתן לנצל את האביזר ולרתום אותו עבור ההצלחה שלנו באימון. וזה נכון מאוד גם באשר לבאלאנס בורד. אין די ברכישה של הפריט. אנחנו צריכים ללמוד אותו היטב ולהכיר את המאפיינים שלו. זה כולל קריאה של חוברת ההדרכה המצורפת למוצר, וכולל כמובן התנסות והיכרות מעשית אתו. מעבר לכך עלינו לדעת כי במהלך האימונים הראשונים לא תמיד נקלוט את הרעיון שלו, ולא תמיד קל יהיה לתרגל אתו. אבל מרבית המתאמנים לומדים לאהוב את האביזר הזה, והוא הופך להיות לחלק בלתי נפרד משגרת האימונים שלהם. כך בתהליך של אימון והתנסות הם לומדים לתרגל טוב יותר, לשפר את אופי האימון ולשמור על שיווי משקל בצורה מיומנת וטובה יותר. כך מתחזקים שרירי הליבה וחלה התקדמות בכושר הגופני.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »