ניתוח אף רחב – מה הסיכונים הטמונים בתהליך?

ניתוח אף רחב

כיום יש מגוון גדול של ניתוחי אף שונים אשר מתמקדים בבעיות שונות. בחירה נכונה של הניתוח המתאים ביותר עבורכם, תבטיח לכם הצלחה מלאה לפתרון הבעיה האסתטית. לכן, במידה וגם אתם מעוניינים לשנות את מראה האף שלכם חשוב שתכירו את כל הדרכים לעשות זאת. הניתוחים השכיחים ביותר הם הצרת האף במידה והוא רחב מידי, הקטנת האף והתמודדות עם עצם בולטת. 

הליך כירורגי פולשני – כל הסיכונים בניתוח אף

חשוב לדעת כי ניתוח אף רחב כולל הליך כירורגי לא פשוט כלל. מעבר לתקופת ההחלמה והנפיחות שעלולה להימשך כמה חודשים עד שנה, תאלצו להתמודד עם עוד לא מעט סיכונים הטמונים בתהליך. ראשית, הסיכום הראשון אותו תידרשו לעבור הוא בחירת רופא שאינו מספיק מקצועי ומיומן. חשוב להבין כי במידה ולא תבחרו נכון את הרופא שלכם הוא עלול לבצע את הניתוח באופן לא מוצלח במיוחד אשר יביא לידי תוצאות שאינן מיטביות. על כן חשוב מאוד לבחור את הרופא בכובד ראש לאחר סקר מעמיק בנושא. 

התאימו את האף לפרופורציות הפנים שלכם!

מעבר לכך, כאשר מדובר בניתוח לאף רחב, קיימת חשיבות להבין את פרופורציות הפנים שלכם טרם הניתוח. לרוב, כלל המגיעים מבקשים אף צר ככל הניתן אך חשוב להבין כי במידה ותבקשו אף צר מידי ללא התאמתו לפרופורציות הפנים שלכם, הוא עלול להיראות מוזר ולא מתאים לגודל הפנים. לכן, הסיכון הגדול ביותר איתו תידרשו להתמודד בניתוח זה הוא התאמת האף החדש לפרופורציות הפנים שלכם.

רופא מקצועי ומיומן ידע להתמודד עם כלל הסיכונים בצורה הטובה ביותר

בחירה נכונה של רופא מקצועי ומיומן בקישור זה תוך התייחסות לפרופורציות הפנים שלכם בבחירת רוחב האף יביאו לכם תוצאות מוצלחות ומרשימות במיוחד. וודאו שאתם מתאימים את רוחב האף למראה הפנים שלכם במטרה למנוע תוצאה מוזרה ולא אסתטית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של מרכז גריאטרי ברמה גבוהה
מרכז גריאטרי ברמה גבוהה יכול להוות את הפתרון האידיאלי עבור לא מעט קשישים. חשוב להבין כי לא מדובר כאן...
קרא עוד »
מרץ 30, 2020
הסיבה שרוכשים חול לחתולים תפתיע אתכם
כל מי שביקר אי פעם בבית שיש בו חתולים, ראה בוודאי ארז חול אשר מיועד לחתול. סביר להניח, בהנחה ואין לו ידע...
קרא עוד »
מאי 17, 2020
חיטוי מאגרי מים כל מה שצריך לדעת
מים נוטים לצבור לכלוך ומזמינים אליהם לא מעט מפגעים. טיפול במאגרי מים מחייב תשומת לב לתקנים ולהנחיות...
קרא עוד »
יול 12, 2021