דולה

מה תפקידה של דולה ולמי זה מתאים?

בכל היריון מגיע השלב בו מתחילים לחשוב על הלידה עצמה ואיך בעצם אתן רוצות ללדת. יש נשים שיודעות שהן רוצות אפידורל, יש כאלה שמעדיפות את הגישה הטבעית. לא משנה באיזו גישה אתן בוחרות, תרצו לחשוב גם על ליווי של דולה. דולה, היא זו שיכולה להיות ההבדל בין לידה קשה ללידה רכה וטובה.

מהו תפקידה של הדולה ולמי זה מתאים?

הכנה ללידה

בראש ובראשונה, תפקידה המוסמך של הדולה הוא להכין אתכן ללידה. ממנה תוכלו לשאוב כל פרט ומידע שאתן רוצות לדעת על מה שהולך לעבור עליכן, על כל הגוונים והצורות. כך, תלמדו גם שכל לידה היא אינדיווידואלית ותוכלו לזהות ולהבין איזו לידה הכי מתאימה עבורכן.

בניית תוכנית

הדולה תעזור לכן להכין תוכנית לידה, בהתאם לגישת הלידה אותה בחרתן. כך, ברגע האמת, כאשר צריך להתחיל בלידה עצמה, תדעו מא' ועד ת' מה עליכן לעשות. החל מנשימות, הליכות ואיך להרגיע את עצמכן במידה ונכנסתן ללחץ. כמובן, היא תהיה לצידכן מההתחלה ועד הסוף.

לימוד ותמיכה

בשבועות שלפני הלידה תלמד אתכן הדולה את כל מה שאתן צריכות לדעת על התהליך אותו אתן עוברות, תתמוך בכן בפן הרגשי, כאשר ההורמונים משחקים תפקיד רציני בהלך הרגשות שלכן. הדולה תדע להדריך אתכן ללכת עם הרגשות שלכן, להבין אותם לעומקם ולעבור כל שלב ושלב.

למי זה יכול להתאים?

תפקידה של דולה הוא תפקיד שדורש תעצומות נפש, קבלה, הבנה וכמו כן, הכרת גוף האישה. דולה מוסמכת היא אדם שלו יש הכלים הנכונים להעביר אישה את תהליך הלידה ולעשות זאת יחד איתה. המוכנות לעזור ולסייע, באהבה, ידיעה וללא תנאים, אלה הם רק חלק מהקריטריונים הדרושים לדולה טובה ומוסמכת.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »