יועצת התפתחותית

יועצת התפתחותית

יועצת התפתחותית ויועצת שינה לתינוקות, היא האחראית על שינתו וקימתו של התינוק והיא נותנת טיפים ייחודיים לכל אדם, איך וכיצד הוא יוכל להרדים את התינוק שלו מבלי הצורה בעזרים חיצוניים. כל כך ועוד, נביא בהרחבה במאמר זה.

יועצת התפתחותית 

יועצת התפתחותית לתינוק אחראית לניהול יומו השונה והמסוים של התינוק. התפתחות התינוק חשובה מאוד ולא תמיד אנשים יודעים כיצד לנהל את העניינים של הבייבי שלהם. לכן, יועצת התפתחותית כמו גם הדרכת הורים לתינוק חשובה מאין כמותה.

איך לגרום לתינוק ללכת לישון 

לא פעם אנחנו סוחבים לילות שלמים בלי מנוחה בגלל שהקטן שלנו החליט שלאט ממש בא לו לישון הלילה. ברוב המקרים, הדבר גורם לבלבול ביום שלמחרת ולעייפות מסוימת להורים במהלך היום. אז מה באמת ניתן לעשות?

ובכן, אנחנו שמחים שהגעתם למאמר זה, בו נסביר לכם על היתרונות שביועצת התפתחותית לשינה מתוקה לתינוקכם ולגדילתו על הצד הטוב ביותר.

איך זה קורה? 

דווקא הנוסחה להתפתחות התינוק היא פשוטה מאוד ויש כמה דרכים כדי להבין אותה. הדרך הטובה ביותר, היא להיעזר ביועצת התפתחותית לתינוקכם. זו בהחלט יכולה להיות התחלה נהדרת כדי לגרום לבייבי שלכם ללכת לישון באופן בריא ונכון.

למרבה הצער, קיימים כמה סטריאוטיפים לא נכונים של אימון שינה – החל מסגירת הדלת בחדר התינוק כשהוא בן יומו למשך 12 שעות, וכלה בביטול האכלתו במהלך הלילה.

חשוב מאוד לא לפחד מלעשות צעדים משמעותיים בהתפתחות התינוק אך גם לא לעשות את הדברים הלא מועילים כדי לגרום לו לישון.

יועצת לשינה לתינוק 

אם אתם לא ממש יודעים איך לגרום לתינוק שלכם ללכת לישון כמו כולם, אנחנו מזמינים אתכם לדבר עם יועצת התפתחותית לתינוקות, אשר תסייע לכם בגדילתו.

אולי יעניין אתכם גם טיפול אצל מאמנת nlp

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרפאות שיניים בחיפה והקריות – איך לבחור מרפאה?
במידה וביצעתם בחירה לקחת אחריות על בריאות הפה שלכם ולגשת אל בדיקה סטנדרטית אצל רופא שיניים המאמר הזה...
קרא עוד »
מרץ 26, 2020
סרום לפנים
סרום פנים הוא מוצר המספק לעור את הלחות הדרושה. הוא פותח כדי לעזור לך לשמור על לחות העור שלך, גם לאחר...
קרא עוד »
ספט 28, 2022
שתלים בשיניים – יתרונות וחסרונות לעומת אפשרויות אחרות להחלפת שיניים
כשמדובר בהחלפת שיניים חסרות, שתלים בשיניים חוללו מהפכה בתחום רפואת השיניים. בניגוד לשיטות מסורתיות...
קרא עוד »
יול 15, 2023