מאמן כושר אישי ברמת גן

מאמן כושר אישי ברמת גן

שמעתי את המשפט הבא מפיהם של מתאמנים שפונים אלי פעמים רבות: "רק שתדע לך שכשחיפשתי מאמן כושר אישי ברמת גן, שוחחתי עם לפחות 5 מדריכים לפני שהגעתי אליך. כולם הציעו לי את אותו דבר, כולם נשמעו לי מוכשרים ומקצועיים במיוחד אך משהו בך קסם לי יותר מכולם…". זה לא שאני עף על עצמי, אך כמובן שמאידך גם אין להקל בכך ראש שמתאמן פונה אליך לאחר סדרה של אימונים ומחמיא לך בצורה כזאת. כנראה שאתה עושה משהו נכון וכדאי שתבין מה בדיוק גורם לאנשים להרגיש כל כך טוב עם הבחירה שעשו. למעשה רמת גן היא אחת הערים המרכזיות באזור המרכז ומן הסתם כמות המתאמנים בעיר והסביבה הקרובה אליה, גבוהה במיוחד.

חלק גדול מהמתאמנים יודעים בדיוק מה הם מחפשים כשהם ניגשים לחפש מאמן כושר אישי ברמת גן אך חלק אחר אינם ברורים כלל, לא עם עצמם ולא לגבי המטרות שלשמן הם מתחילים את התהליך המורכב והארוך הנפתח ביצירת קשר ראשוני ולאחריו תחילתו של תהליך אימונים ארוך טווח או קצר, זאת כמובן תלוי במטרות.

טוב אז כבר הדגשנו מטרות, מן הסתם ראוי שנזכיר חלק מהן. בפסקה הבאה נפרט רק חלק מהמטרות השכיחות ביותר של מי שפונה לנותן שירות בתחום שלי ולמשל:

  1. חלק גדול פונים אלי לשם ירידה במשקל וצמצום היקפים. כמובן שהדבר הראשון שאני עושה יהיה להפנות אותם לייעוץ עם דיאטנית מוסמכת לצורך בניית תפריט הולם צרכים. פעמים רבות ואקצין ואגיד שתמיד – מדובר בעניין של תזונה נכונה, זאת כשלעצמה מהווה את המשוכה הראשונה שיש לעבור.
  2. "תכין אותי בבקשה למרוץ הלילה שנערך בעיר בחודש אוקטובר" פנה אלי בבקשה אופיינית, צעיר בשנות השלושים המאוחרות שלו לפני חצי שנה. כמובן שזאת בקשה מאוד שכיחה אצל מאמני כושר אישיים בלי קשר אם הם נותנים שירות ברמת גן או לא. במקרה כזה עלינו לעבוד על שיפור מערכת הלב והריאה לצד אימוני התנגדות כאלה ואחרים ולעיתים בדגש מיוחד על אזור הגפיים התחתונות.
  3. מי לא רוצה להראות טוב בבגדים? כולם רוצים! ולכן כשמבקשים ממני טיפים הנוגעים לכיצד לעלות במסת שריר, אני מבין מיד שיש פה עניין שלא אימוני התנגדות ממוקדי מטרה.

אלו חלק ממש קטן מהמטרות שאני שומע במהלך אימון כושר אישי מקהל שפונה אלי על בסיס יומי בערוצי התקשורת השונים. אם אתה מאמן כושר אישי ברמת גן בדיוק כמוני ואתה קורא את הכתבה הקצרה הזאת, תרשה לי לחלוק אתך

קצת לפני שנסיים את הסיפור הקצר הזה שהרגשתי צורך לחלוק, ארצה לשתף בעוד טיפ קטן שעשוי לעשות הבדל גדול, גם לך בדיוק כמו אצלי, חשוב לשמור על קשר רציף עם אותם מתאמנים גם לאחר שהתהליך הושלם בכדי לוודא שהם בדרך הנכונה וזאת כאמור, גם אם התהליך מזמן כבר הסתיים. בהצלחה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גיבוש לשלדג

החלום שלכם היה להתגייס ליחידה מובחרת בצה"ל כמו שלדג? אתם תוהים האם יש משהו שתוכלו לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלכם להתקבל לאותה יחידה מיוחדת?

קרא עוד »