איך לרכב על אופניים גם בחורף?

אם אתם אוהבים לרכב על אופניים אבל לא רוצים לוותר על החוויה בגלל החורף, זה אפשרי. אנשים שאוהבים לרכב על אופניים מספרים שזה לא דומה לשום חוויה אחרת. הסיבה? זו גם פעילות ספורטיבית שמיטיבה עם הכושר באופן כללי ומחזקת את שרירי הרגליים.

בנוסף, אתם גם יכולים לרכב בין שבילים מוריקים או שדות מה שמאפשר לכם לעשות טיול בטבע בצורה מושלמת.

כמובן שאם אתם רוכבים בכביש או בשטח אלו 2 חוויות שונות לחלוטין אבל כולן שייכות לרכיבה על אופניים דבר שאתם רוצים לעשות גם בחורף.

אז איך אפשר לרכב על אופניים גם בחורף? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לרכב על אופניים גם בחורף?

אם אתם רוצים לרכב על אופני שיכוך מלא גם בחורף, אתם קודם כל צריכים לדעת איפה אתם רוכבים. אם למשל אתם אוהבים לרכב בשטח בין השדות, אתם צריכים להיערך באופן שונה לאם אתם רוכבים בכביש. 

כמובן שיש את הדברים המקבילים. אתם צריכים להתלבש בבגדים חמים, לשים מעליכם מעיל גשם כדי שלא תירטבו במידה ויורד גשם. להירטב ולהמשיך לנסוע על האופניים זה לא מומלץ בכלל בגלל שזה מועד להצטננות. השילוב בין הרוח הקרה לגופכם הרטוב לא עושה טוב לגוף ואתם עלולים להצטנן. 

אולם מבחינת האופניים עצמם אתם צריכים להצטייד באופן שונה. כאשר מדובר ברכיבת שטח אתם צריכים לוודא שהצמיגים של האופניים לא ישנים מידי, אתם צריכים לוודא שהמסלול לא בוצי ושוקעני מגשם שירד בימים אחרונים ובאופן כללי לנסוע יותר בזהירות שכן הדרכים מחליקות ואתם עלולים ליפול ולהיפצע. 

אנחנו ממליצים גם ללבוש ערדליים כדי להגן על הרגליים מפני קור ושלוליות. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חולצות ספורט נשים

בקנייה של בגדי ספורט וחולצת ספורט בפרט, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלבטים ומתחבטים רבות במה לבחור. חולצת ספורט היא חולצה שהיא לא תמיד נוחה

קרא עוד »

הכול על כאבי גב תחתון

כולנו מכירים אנשים שתמיד מתלוננים על כאבי גב, אך כשזה מגיע אלינו באופן אישי, הדברים מרגישים אחרת. איך יכול להיות שגם אנחנו נכנסו לסטטיסטיקה ומה

קרא עוד »