מזרוני אימון

מזרוני אימון לבית – כמה דגשים חשובים

הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחיל להתאמן בבית. ההחלטה היא מדהימה אך אתם צריכים ציוד בסיסי בעבור האימון הביתי שלכם ולכן ישנם כמה דברים שאתם צריכים לדעת על טיב הציוד שאתם בוחרים לפני שאתם קונים אותו אליכם הביתה. 

נתחיל במזרון לאימון הביתי. הנה כמה דגשים חשובים לגביו

חפשו את המזרון שלא מחליק

אין דבר נורא יותר מלהיות באמצע אימון ולהחליק מהמזרון. משטח חלק בזמן אימון לא יכול להיות רק מביך אלא גם מסוכן מאוד. אם מצאתם מזרון שמוצא חן בעיניכם אך המשטח שלו חלקלק, תוכלו לפזר עליו מעט טלק בכדי למנוע החלקה עתידית.

בדקו את עובי המזרון

מזרוני אימון ידועים בכך שהם דקים ולא תופסים הרבה מקום אך גם אלה צריכים להיות בעלי עובי מספיק בכדי לא להכאיב לכם בגב, או במפרקים בתנוחות אימון מסוימות. צורות אימון מסוימות מבקשות להפעיל משקל רב על הגוף או על הקרקע מה שעלול להכאיב עד מאוד עם המזרון דק מדי.

חפשו את הבריאים

גם במזרונים אתם יכולים לשאוף להיות בריאים כמה שיותר. ישנם מזרונים המכילים בתוכם את חומר ה-PVC רווי הכימיקלים. כיום אתם יכולים למצוא מזרוני אימון ללא כימיקלים כלל ולהיטיב עם צורת האימון שלכם והבריאות שלכם. 

מזרון להכל

גם אם התחלתם עם יוגה אבל אתם מעוניינים להמשיך לפילאטיס או לאימון אחר, המזרון שאתם מחפשים ולבסוף תבחרו יכול להיות עשוי בעבור כל אימון ביתי שתרצו או שתבחרו. אם אין לכם העדפה בסיסית ומועדפת לספורט כלשהו, לכו על מזרון שנותן הכל.

לסיכום,

אם החלטתם להביא מזרון לאימון הביתי שלכם, אתם בדרך הנכונה לחיים בריאים יותר, מלאים יותר ובעלי כושר פיזי שיעניק לכם הרבה יותר מכוח.

> מגוון אביזרים וציוד כושר מקצועי ניתן למצוא באתר fitness depot!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

prp ברך

prp ברך

אתם מרגישים שהכאבים בברכיים כבר בלתי נסבלים? ניסיתם לעשות טיפולים שונים אך בסופו של דבר כלום לא באמת הועיל? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע

קרא עוד »
טיפול בכף רגל סוכרתית

טיפול בכף רגל סוכרתית

דלקות בכף רגל סוכרתית, גורמות לעיתים קרובות לתחלואה, אשפוז וקטיעות חלילה. פצעים כרוניים או כאלה שטופלו בעבר, מביאים, לרוב, למספר חיידקים עצום, שיכולים להשפיע על

קרא עוד »