ספורטאים – 10 תוספי תזונה שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא

תוספי תזונה לספורטאים

מתעסקים בספורט ושומרים על כושר? אז ספורטאים יקרים – המאמר הזה נועד בדיוק בשבילכם. איך תוכלו גם לעסוק בספורט, אך גם לשמור על אורח חיים בריא? לפעמים, אתם צריכים סיוע של תוספי תזונה מהאתר כליל הטבע https://www.klilhateva.co.il. במאמר זה, נביא לכם רשימה איכותית של 10 תוספי תזונה, שייעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא:

  1. מולטי וויטמין לספורטאים:

כאשר אתם מוציאים הרבה אנרגיה על ספורט, חשוב מאוד שבגוף שלכם יהיו כל הוויטמינים והמינרלים הנחוצים לכם. לכן, מומלץ לכם לקחת "מולטי וויטמין לספורטאים", המכיל את כל הוויטמינים הנחוצים לכם.

  1. כמוסות כלורילה אצה ירוקה:

חשוב לכם לשמור על גוף בריא וחזק. לשם כך, אתם זקוקים לכמות גדולה של ברזל בגוף. מחסור בברזל יביא לאנמיה, וחולשה שתפגע באימונים ובכושר שלכם. לכן, מומלץ לכם לצרוך כמוסות אצוות ירוקות, המכילות כלורופיל, ועשירות בברזל.

  1. כמוסות אבקת מאקה:

צמח ה"מאקה", מכיל כמויות גבוהות מאוד של חלבונים, מינרלים וויטמינים, אשר חשובים לגוף האדם. אבקה זו, מסייעת לספורטאים לקבל את החומרים החיוניים הנותנים אנרגיה וכוח לאימונים.

  1. משקה איזוטונים לספורטאים:

פעמים רבות, ספורטאים נוטים לצרוך נוזלים בצורה לא מספקת, ולהתייבש. בנוזל האיזוטונים, מקבל הספורטאי בו זמנית גם סוכרים, גם מלחים השובים למניעת התייבשות, וגם מינרלים חיוניים.

  1. כמוסות קופאין:

מדוע על ספורטאים לצרוך קפאין? לכאורה, מוכר הקופאין כחומר לא בריא. אולם, הכוונה היא לקופאין לא טבעי. לעומת זאת, צריכת קופאין טבעי חיונית לגוף, ומסייעת להזרים לגוף אנרגיה החיונית לצורך אימוני הספורט.

  1. חטיפי חלבון:

כאשר עוסקים בספורט, חשוב מאוד לשמור על כמות תקינה של חלבונים בגוף. צריכת חטיפי חלבון, תסייע לכם בהגברת כמות החלבונים בגוף בצורה טבעית, וזאת כמובן לצד המוצר הידוע אבקת חלבון טבעונית.

  1. כדורי מלח:

חשוב מאוד לספורטאי לשמור על מאזן מלחים ומינרלים תקין בגוף, בעת שעוסק באימוני הספורט. נטילת כדורי מלח, מסייעת לשמור על איזון מינרלי בגוף.

  1. כורכומין:

העיסוק בספורט ובהפעלה מסיבית של שרירי הגוף, עלולה לגרום לספורטאים ליצירת דלקות שונות בגוף. נטילת כורכומין, תמנע התפתחות של דלקות בשרירים ובגוף.

  1. אבקה להכנת משקה סלק:

משקה הסלק מרחיב את כלי הדם. כך, זרימת הדם בגוף של הספורטאי תקינה יותר. במשקה הסלק, יש חומר הנקרא "בטאין". חומר זה, מסייע בשמירה על סיבולת תקינה, ומונע עייפות של השריר.

  1. מי קוקוס:

מי הקוקוס, מכילים ערכים שונים הנחוצים לספורטאי: סוכרים, אשלגן, אנרגיה, נתרן (מלחים).

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה בעצם עושה אופני נשים נוחות יותר עבור נשים?
כל אישה אשר חושבת לרכוב על אופניים צריכה להביא בחשבון את דגם האופניים הספציפי שהיא בוחרת לרכוש. אופני...
קרא עוד »
נוב 19, 2020
החשיבות בעגילים היפואלרגניים לילדים קטנים
הילד קטן, אבל הטיפוח שלו חשוב ומשמעותי עבורכם, הוריו המסורים. בין היתר אתם דואגים לשלומו ולמראה שלו....
קרא עוד »
מרץ 28, 2020
תובנות מרכזיות על תעשיית מוצרי הפלסטיק
תעשיית מוצרי הפלסטיק היא מרכזית לייצור העולמי, והיא עומדת בבסיס סקטורים רבים, החל משירותי בריאות ועד...
קרא עוד »
אפר 21, 2024