קוסמטיקאית מקצועית – לא רק ניקוי פנים

קוסמטיקאית מקצועית - לא רק ניקוי פנים

כל אחת יודעת שכדי ליהנות ממראה חלק ומראה זוהר היא צריכה לבקר אצל קוסמטיקאית מקצועית. אבל בינינו, זה לגמרי לא רק זה. יש לא מעט פעולות וטיפולים שניתן לבצע אצל קוסמטיקאית מקצועית. הנה לנו רשימה חלקית של טיפולים נוספים שתוכלו לקבל לשיפור המראה ולהרגשת טיפוח מקסימלית.

טיפולים נוספים שניתנים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

  • הסרות שיער – שיער עודף מהווה מטרד אמיתי. בעידן שלנו יש לא מעט פתרונות וטיפולים שמאפשרים הסרת שיער לצמיתות. מדובר על סדרות של טיפולים שמתבצעים על ידי קוסמטיקאית מקצועית אשר מצוידת במכשור מתקדם וחומרים מיוחדים אשר מאפשרים לטפל בשורשי השערות על מנת למנוע צמיחה לא רצויה.
  • בניית ציפורניים – טיפוח הציפורניים ובנייה הם טיפול נוסף שניתן על ידי קוסמטיקאית. כדי לשוות לציפורן מראה מטופח תתאים הקוסמטיקאית את הטיפול הנכון אשר ישווה לציפורניים מראה מטופח ויפה.
  • עיצוב גבות – גבות מסודרות משפרות באופן כללי את מראה הפנים. קוסמטיקאית מקצועית מבצעת עיצובי גבות ומסדרת אותם בצורה מקצועית ומתאימה למבנה הפנים של המטופלת. 
  • התאמת תכשירים – חשוב לכל אחת להשתמש בתכשירים מתאימים על מנת לשמור על עור פנים מאוזן ועל טיפוח תמידי. תכשירים מותאמים יכולים לאזן את העור, לספק לחות, לשמור על ניקיון העור ולשוות לעור זוהר וחולק מיוחדים.
  • איפור קבוע – איפור קבוע הוא פתרון לנשים שרוצות להראות נהדר בכל עת, בלי להתעסק יותר מידי עם תכשירים ומוצרי איפור. איפור קבוע מאפשר לאישה ליהנות ממראה מטופח בכל עת גם בלי לעמוד יותר מידי זמן מול המראה כדי להתאפר. פתרון יעיל וטוב למי שרוצה להראות נהדר תמיד.
  • פילינג – טיפול שמספק לעור ניקוי יסודי ועמוק לשמירה על עור מטופח וחלק.

מחפשת מניקוריסטית מקצועית ברחובות? הקליקי על הלינק

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיינדפולנס בתל אביב
אם שמעתם או קראתם על מדיטציית מיינדפולנס, אתם בוודאי סקרנים לדעת כיצד לתרגל אותה. במאמר זה, נרצה להבין...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
למי יכולה להתאים גוזיה מרופדת?
אנחנו הנשים, יודעות שהמצאת הגוזיה הביאה עמה את הבשורה! מבחינתנו גוזיה, הייתה כמו המצאת הגלגל ששינתה...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
מעבדת LEM – עושים שינוי בגילוי סרטן מוקדם
התהליך של גילוי סרטן בשלבים מוקדמים יכול להיות מורכב, אך כאשר עושים שימוש באמצעים טכנולוגיים...
קרא עוד »
מאי 23, 2021