גרבי צבא – טיפים להפחתת פטריות ברגליים

זיהומים פטרייתיים, בעיקר בכפות הרגליים, אינם תופעה שכיחה. עם כ – 250,000 בלוטות זיעה על רגלינו בלבד, הן מהוות אבן שואבת לחיידקים ובריכה לפטריות. אחת הדרכים למנוע ולטפל בזיהומים אלה היא חבישת גרביים נוגדות פטרייה טובות ואיכותיות בעלות לחות.

 

גרבי צבא – טיפים להפחתת פטריות ברגליים |

זיהומים פטרייתיים משגשגים במקומות חמים ומיוזעים, וזיהומים כמו בכף רגל של אתלט זה דבר שאי אפשר להימלט ממנו אם אינך לובש גרביים באיכות טובה. גרביים רגילות מחזיקות לחות, ובכך הופכות את כפות הרגליים למיוזעות, מזוהמות ומועדות יותר לזיהומים וחיידקים.

במקום זאת, אתה זקוק לגרביים נושמים, אשר יניפו ויספגו את הלחות וישמרו על כפות הרגליים שלך קרירות ויבשות בכדי למנוע צמיחת פטריות בכף הרגל. הקפידו על גרביים איכותיים שאמנם עולות טיפה יותר, אך טובות לבריאות.

 

גרבי צבא – ממה הם עשויים? |

הבדים הטובים עבור גרביים אנטי-פטרייתי הם המרו צמר, Coolmax, אולפינים, drymax ופוליאסטר. אם אתה משחק ועושה המון ספורט, או אפילו סתם נועל נעליים לפרקי זמן ארוכים שבהם כפות הרגליים שלך מזיעות, שקול גרביים אלה כדי להימנע מזיהום פטרייתי. 

זכרו תמיד, רגליים יבשות הן רגליים בריאות יותר. חשוב לעשות בדיקה קטנה ולהבין אילו גרביים הכי יתאימו לרגליים שלכם, כך שלא תצטרכו כל תקופה לחפש אילו גרביים נגד פטריות ברגליים מתאימים לכם.

 

כפות רגליים מיוזעות – איזו גרב תתאים? |

כפות רגליים מיוזעות, יכולות להיות בעיה מביכה ומסריחה. מודאג שבכף הרגל שלך קיימת הפרעה גנטית שהועברה מדור לדור? לא תמיד זה המצב וברוב המקרים, חוסר שמירה נכונה על כף הרגל גורמת לבעיות.

במציאות, האשמים העיקריים לכך שהרגל שלכם מוציאה ריח רע ומלאה בפטרת היא העובדה שאתם לא לובשים גרביים שמתאימים לכם. ישנם דגמים מסויימים של גרביים אשר מונעות מריח רע להופיע בכפות הרגליים שלכם.

אתה יכול לגרום לרגליים שלך להריח טוב יותר. איך? הגרביים הטובים ביותר לכפות רגליים מיוזעות, יתאימו בדיוק לשיפור חייך מבחינת כפות הרגליים. אז אילו גרביים הכי טובים במאבק בריח כף הרגל? הרבה. ולכל אחד יתאימו סוג גרביים מסוים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנת odt למחלקות נוער
סדנת odt למחלקות נוער בני הנוער של היום, אינם דומים כלל לבני הנוער של פעם. אם בעבר רוב בני הנוער היו...
קרא עוד »
דצמ 05, 2019
8 עובדות מפתיעות שלא ידעתם על מסננים ואביזרי מים
מים הם מהות החיים, אך עד כמה אנו מבינים את המורכבות הכרוכים בטיהורם ובניהולם? החשיבות של מסנני מים...
קרא עוד »
נוב 09, 2023
איזה טיפולי פנים כדאי לעשות בגיל 50?
כשמדובר בטיפוח העור, הצרכים של העור שלנו משתנים ככל שאנו מתבגרים. בגיל 50 העור דורש סוגים שונים של...
קרא עוד »
מאי 21, 2023