מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים

היום אף חייל כבר לא צריך לסבול מתחושת כאב או אי נוחות בכפות הרגליים. ניתן למצוא לא מעט מכונים, אשר מציעים מדרסים לחיילים במחירים סמליים או אפילו בחינם! מדרס מסוג זה יכול להקל על כאבי ברכיים, כאבי קרסוליים, כאבי גב וכדומה. הדבר חיוני ביותר עבור חיילים אשר מעבירים את מרבית הזמן הפנוי שלהם על הרגליים, דבר שמייצר עומסים עצומים על עמוד השדרה ומפרקי הברכיים והקרסוליים. חשוב כמובן לבחור במכון מקצועי ואיכותי, אשר יוכל לספק מדרס בהתאמה אישית ובאיכות גבוהה. אין שום טעם במדרס שאינו מסוגל לספק את הייעוד שלו, ולכן חשוב לבדוק מראש כי המכון מספק בדיקה ממוחשבת, סריקת לייזר תלת מימד ומדרסים לפי מידת גבס. מכון איכותי יוכל לספק לכל חייל שני סוגים מדרסים, האחד לחיי היומיום שלהם והשני לצורך פעילות ספורטיבית.

מהי החשיבות של מדרסים לחיילים?

חשוב להבין כי לכל אדם יש כף רגל שונה, ישנם אנשים בעלי כף רגל עבה יותר או צרה יותר. כמו כן, ישנם אנשים בעלי קשת גבוהה או נמוכה, פלטפוס ובעיות מבניות אחרות של כף הרגל. אך הנעליים הצבאיות אינן מתחשבות במבנה כף הרגל הספציפי של כל חייל, דבר שלא פעם עלול להוביל לבעיות אורטופדיות ולתחושת כאב ואי נוחות תמידית. למעשה, הנעל אמורה לספק תמיכה מלאה לכף הרגל, על מנת למנוע קריסה פנימה של הקרסול או פיזור לא אחיד של העומסים. אך היות והנעליים הצבאיות אינן מותאמות לכך, כדאי להשקיע במדרס איכותי של אריאל קומפורט מדרסים, שיוכל לבצע את העבודה. המדרס אמור לפזר את העומסים השונים שמופעלים על כף הרגל בצורה שווה, במטרה למנוע לחץ במוקד בודד. בצורה כזו, ניתן להימנע מכאבים, עיוותים ובעיות שונות בכפות הרגליים ובאזור הברכיים, עמוד השדרה, גב, צוואר וכדומה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משטח קפיצה לטרמפולינה

משטח קפיצה לטרמפולינה

אם היה או שיש לכם טרמפולינה בבית, נראה שאתם מכירים את משטח הקפיצה שלה. (גם אם אתם מבוגרים שאוהבים לקפוץ על הטרמפולינה כשהילדים לא רואים..)

קרא עוד »