תתכוננו לקיץ 2022: אלה האימונים החמים

אתה לא צריך ללמוד את כל תרגילי הספורט הרבים שיש כדי לתרגל יוגה לשינה. אתם אפילו לא צריכים להיות אתלטיים או גמישים במיוחד. היכונו לקיץ 2022 – הנה כמה אימוני יוגה וכושר שאתם חייבים להכיר לפני שהקיץ מגיע.

תתכוננו לקיץ 2022: אלה האימונים החמים

יוגה, למה היא כל כך חשובה לגוף שלכם? מחקרים רבים קשרו את היתרונות של היוגה לשינה משופרת, כולל ממצאים אחרונים שהראו שינה טובה יותר בקרב חולים שהשתתפו בתוכנית יוגה בת שמונה שבועות.

אימוני סטודיו בספורט, ריקוד, יוגה או אימוני סטודיו פילאטיס , יסייעו לכם בהתמודדות עם החיים ועל מצבי הרוח המשתנים שלכם. חשוב מאוד לרכוש אימוני קיץ לשיפור התכונות הקוגניטיביות שלכם.

בחרו את הסגנון הנכון של יוגה

סגנונות יוגה רבים, נוטים לגרום ללב שלנו לפעום טוב יותר. סגנונות טובים יותר לשינה איכותית, הם האטה יוגה (המתמקדת בתנוחת הגוף) ונידרה (המתמקדת בנשימה ובתנוחות משקמות יותר, כגון תנוחות שכיבה וישיבה).

התמקדו בנשימה שלכם

נשימה, היא אחד ההיבטים הטיפוליים החשובים ביותר של היוגה. המטרה שלכם במהלך כל פגישה, היא למקד את תשומת הלב שלכם בנשימה, לתת לכל המחשבות שלכם להיסחף ולהיות נוכחים ברגע מסוים.

מיקוד טוב לשינה בריאה

מתקשים להישאר ממוקדים? דמיינו את עצמכם עומדים בצד כביש מהיר וצופים במכוניות חולפות. כשאתם רואים מכונית נחמדה, אתם בוודאי לא חושבים לנסות לקפוץ לתוכה. פשוט תראו אותה עוברת וחולפת לידכם.

נסו לעשות את אותו הדבר עם המחשבות שלכם. מעל הכל, תרגלו חמלה עצמית. כל מה שהגוף שלכם מסוגל לעשות זה בסדר. באימוני יוגה, תקבלו את כל המרכיבים שיגרמו לגוף שלכם להישאר בריא יותר וחזק יותר.

>זקוקים למנוחה לאחר הספורט? היכנסו לאתר איטלסופה ובחרו לכם ספה איכותית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתמודד עם חרדה
המאמר מדבר על סוגי החרדה השונים וכיצד היא משפיעה על הדרך בה אנו חושבים, מרגישים ומתנהגים. הוא גם דן...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
חשיפת אומנות פיסול האף: תובנות מפתח
פיסול האף והאסתטיקה, אבן יסוד להרמונית הפנים, מעוננים לעתים קרובות במסתורין ובתפיסות שגויות. תחום...
קרא עוד »
דצמ 05, 2023
5 תוספי התזונה שמומלצים למתאמנים
ספורטאים מקצועיים ומתאמנים חובבים, צריכים להתאים את התפריט שלהם לאופי הפעילות שהם עושים וכן לתדירות....
קרא עוד »
ינו 21, 2020