טיפול בטיקים בעזרת ניורופידבק

טיפול בטיקים בעזרת ניורופידבק

הורים שרואים את הילדים שלהם חווים טיקים לרוב מרגישים בתסכול רב, שכן הם רוצים לראות את הילד שלהם מתפקד ככל ילד אחר. זה משהו שיכול לקרות עם ההכוונה הנכונה – בהתחלה צריך לעבור אבחון QEEG כדי להבין את מקור הטיקים, ולאחר מכן לעשות שימוש בטכנולוגיות ניורופידבק, אשר מוכחת מדעית, לצורך שינוי דפוסי ההתנהגות הנוירולוגית.

תנועה מוטורית או קולית ללא תכלית שבאה ברגעים רנדומליים מאופיינת בתור טיקים, ועל אף שזוהי בעיה שיכולה להיתפס כפשוטה, למרבה הצער היא יכולה להשפיע במידה רבה על חיי החברה של הילדים והיכולת שלהם להסתובב בסביבה שהם יוכלו להרגיש בה בנוח בסופו של דבר.

השפעת האימון מגיעה בתוך זמן קצר

לא צריך להמתין זמן רב כדי לראות תוצאות של טיפול בטיקים בעזרת ניורופידבק. מדובר בטיפול שמותאם אישים, פועל לטווח הארוך ואינו מצריך שימוש בתרופות כלל וכלל. על כן אם חשוב לכם לדעת שאתם עושים את הדבר הנכון למען הילד שלכם, זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם בסופו של דבר.

כדי שתוכלו להבין טוב יותר מה הילד שלכם צריך ואיך ניתן לסייע לו להתגבר על ההפרעות הנוירולוגיות, תוכלו להתייעץ עם מומחה בתחום של טיפולי ניורופידבק. הוא כבר יוכל להעניק לכם ייעוץ בנושא ולהרחיב לכם על כל מה שצריך על לדעת, כך שיהיה לכם ברור לחלוטין שאתם פועלים בתבונה.

שינוי ארוך טווח עם תוצאות מעולות

רוצים לראות את הילד שלכם מתגבר על הטיקים שיש לו? טיפול בטיקים בעזרת ניורופידבק זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות במידה ואתם רוצים לבחור בטיפול שאיננו תרופתי, אך לצד זאת מתאפיין בתוצאות מעולות לטווח הארוך שמובילות לשיפור ניכר במצב הילד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסיכותרפיסטית בהוד השרון – איפה אנחנו יכולים לקבל מידע רלוונטי?
כשאנחנו נדרשים לשירותיו של בעל מקצוע כזה או אחר, אז סביר להניח שאנחנו נפנה לאתרי אינטרנט שונים בשביל...
קרא עוד »
מרץ 15, 2022
למה ויטמין C כה חשוב לחולי סרטן?
חולי סרטן מתמודדים לעתים קרובות עם הרבה בעיות ורבים נאלצים להתמודד עם הרבה מצבים קשים. רבים מדוכאים,...
קרא עוד »
יונ 23, 2022
לא רק מחטים – תזונה סינית – הבסיס לגוף בריא ומאוזן
רבים סבורים עדיין כי הרפואה הסינית מבוססת אך ורק דיקור, שימוש בצמחי מרפא ולחיצה על נקודות כאלה או...
קרא עוד »
יול 02, 2021