ניתוח בקעים

סוגים של ניתוח בקעים

קרע ברקמות פנימיות אשר שומרות על האיברים הפנימיים נקרא בקע. במצב כזה יש צורך לעבור ניתוח בקע אשר הולם את מצבו של המטופל. יש בקע שיכול להופיע באזור המפשעה וגם בקע שנובע מחולשה ברקמות של דופן הבטן.

הסוגים הנפוצים של בקעים הם בקע מפשעתי, בקע טבורי, בקע אפיגסטרי ובקע פוסט ניתוחי. על בסיס מצבו של המטופל מבצעים הערכה מדויקת בכל הנוגע לשיטת הטיפול הראויה עבורו, וזאת כדי להקל עליו את המצב הרפואי ולסייע לגופו להחלים.

אילו שיטות קיימות לטיפול בבקע?

ניתן לעשות ניתוח בשיטה הלפרוסקופית או ניתוח בשיטה פתוחה. שתי השיטות הללו נחשבות לנפוצות ביותר, כאשר סיכויי ההצלחה שלהן גבוהים במיוחד. יש רק אחוזים בודדים של מטופלים שצריכים לעבור ניתוח נוסף בשל הופעה חוזרת של הבקע בגוף.

ההמלצה שלנו תהיה לבחור ברופא שמנוסה בניתוחי בקעים, כך שהוא יוכל להציע לכם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ולדאוג לכך שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם בתוך פרק זמן קצר יחסית. לפיכך יהיה כדאי לכם לחשוב היטב על מי שאתם הולכים לבחור ולבדוק מראש אילו אפשרויות יש לכם.

> קראו על אקו במאמץ בלינק https://primedical.co.il/echo-in-effort

אתם לא צריכים לסבול מכאבים

הניתוחים שהזכרנו נחשבים לאפקטיביים במיוחד בטיפול בהרניה, כך שאם יש לכם בקע ואתם מוטרדים מהכאבים שמלווים למצב הזה, אז תזכרו שאתם רק צריכים לעבור ניתוח שיאפשר לכם לחזור לשגרת החיים שלכם בתוך זמן קצר.

לאחר שתעברו את הפרוצדורה הרפואית תוכלו לחזור לתפקוד רגיל ולא לתת לכאבים לנהל אתכם. כך שאם אתם רוצים להרגיש טוב עם הגוף שלכם כבר בזמן הקרוב, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם ולהתחיל לבדוק אפשרויות לטיפול וניתוח באזור מגוריכם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משטח קפיצה לטרמפולינה

משטח קפיצה לטרמפולינה

אם היה או שיש לכם טרמפולינה בבית, נראה שאתם מכירים את משטח הקפיצה שלה. (גם אם אתם מבוגרים שאוהבים לקפוץ על הטרמפולינה כשהילדים לא רואים..)

קרא עוד »