סוגי אבנים בכליות – כל מה שחשוב לדעת

ישנם שלל סוגי אבנים בכליות. אבנים בכליות הן סוג האבן הנפוץ ביותר. הם מתרחשים כאשר הגוף אינו מסנן כראוי רעלים ופסולת מהדם. אבנים בכליות הן אבנים שנוצרות בכליה וחוסמות את זרימת השתן. הם בדרך כלל לא רציניים, אבל עלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות אם הם נתקעים בכליות. אבן כליה היא סוג של אבן שנוצרת בכליה. הוא נוצר כאשר יש עודף סידן בשתן.

 

סוגי אבנים בכליות – שלל גורמים מובילים לכך

אבן בכליה היא אבן בכליה. זה יכול להיגרם מכל מספר של בעיות, אבל לרוב זה נגרם מאבנים שנמצאות בשופכן או בדרכי השתן. לפיכך יש לקחת בחשבון כי צריך לדעת כיצד להתמודד עם הנושא ולוודא כי לא מחכים עם הטיפול וזאת על מנת שלא תצטרכו לסבול לשווא. כל אחד מכם שיפעל בצורה שקולה בהקשר הזה יוכל לראות כי הוא יעלים את הבעיה הזו מחייו כבר בעתיד הנראה לעין. אז קחו זאת בחשבון ואל תשכחו את הנושא הזה.

בעיה נפוצה במיוחד בימינו

אבנים בכליות הן בעיה נפוצה עבור אנשים רבים. הם עלולים לגרום לבעיות בריאות חמורות ואף למוות. הסיבה לכך היא שאבנים בכליות מורכבות מסידן ומינרלים אחרים שקשה להמיס.

השלב הראשון בטיפול באבנים בכליות הוא לזהות את סוג האבן שיש לך. אבן שאינה מומסת בקלות על ידי מנגנון ההגנה הטבעי של הגוף שלך, כגון חומצת שתן, יכולה להיות מומסת על ידי מחזור האוריאה של הגוף שלך (המפרק אמוניה לאוריאה). השלב השני כולל הסרת האבן מגופך על ידי ביצוע הליך הנקרא ליטוטריפסי, הכולל פירוק האבן באמצעות מכשיר מיוחד הנקרא ליטוטריפטר אולטראסוני (USL).אבנים בכליות הן בעיה נפוצה בעולם המערבי. הם נגרמים בדרך כלל מרמות גבוהות של סידן בדם והם עלולים להיות מסוכנים.

קראו עוד באתר: https://nk-urology.com

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין סיעודי, איש מקצוע בעל חשיבות רבה
עורכי דין סיעוד הם סוג של עורכי דין בעל התמחות גבוהה המתמחה בדיני סיעוד. הם פועלים כדי להבטיח...
קרא עוד »
מרץ 07, 2023
מיינדפולנס בתל אביב
אם שמעתם או קראתם על מדיטציית מיינדפולנס, אתם בוודאי סקרנים לדעת כיצד לתרגל אותה. במאמר זה, נרצה להבין...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
טיפול באנורקסיה – מה אפשר לעשות?
אחד האנשים הקרובים אליכם ואינכם יודעים מה ניתן לעשות כדי לעזור לו? טיפול באנורקסיה עם דגש על המישור...
קרא עוד »
מרץ 20, 2022