מרב

אילו בדיקות מבצעים במרב"ד?

מרב"ד – המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עורך לא מעט בדיקות בריאותיות במטרה לוודא כי הנהגים אכן כשירים מבחינה בריאותית להמשיך לנהוג. חשוב לדעת כי לא רק אנשים מבוגרים או כאלה שנתגלו אצלם מחלות או בעיות בריאותיות כאלה ואחרות נדרשים להגיע לבדיקות הרפואיות הללו אלא גם אנשים שעברו עבירות תנועה חמורות. מהלך הבדיקות הינו ארוך ומייגע במיוחד במטרה לוודא מכל כיוון רפואי כי הנהגים אכן כשירים לחזור לכביש. במידה וגם אתם הוזמנתם לבדיקות הרפואיות הללו, חשוב להתכונן ליום ארוך בו תעברו סדרת בדיקות מגוונת. ישנם לא מעט אנשים אשר נשללת מהם היכולת לנהוג ברכב הפרטי שלהם בשל בעיות בריאותיות שונות ולעיתים אף בעקבות עבירות סמים שונות. קראו בהרחבה על מרב"ד באתר של דנה דוד!

לעיתים גם נהגים שנתפסו על עבירות סמים נדרשים להגיע למכון הרפואי לסדרת בדיקות

נהגים שנתפסו על עבירות סמים לעיתים נדרשים אף הם לעבור את המכון הרפואי במטרה לוודא כי הם עדיין כשירים לעלות על הכביש. בחלק מהמקרים רישיון הנהיגה נשלל כתוצאה מחשש אך לתקופה מוגבלת. במידה וגם אתם נקלעתם למצב בו המכון הרפואי שלל את רישיון הנהיגה שלכם לתקופה מוגבלת, חשוב לדעת כי בעזרת עורך דין מקצועי ומיומן בתחום ניתן להגיד לא מעט טפסים ובקשות רלוונטיות לחידוש מוקדם של רישיון הנהיגה. עורך דין לענייני המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מכיר היטב את כל פרטי החוקה והטפסים הרלוונטיים שניתן להגיש על מנת לקדם את ביטול השלילה או אך לערער על ההחלטה.

בחרו נכון עורך דין המתמחה בתחום המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

סיועו של עורך דין מקצועי ומיומן יכול לבוא לידי ביטוי בביטול שלילת הרישיון או בהחזרתו המהירה. ולכן חשוב לוודא שאתם בוחרים נכון עורך דין מקצועי ומיומן בתחום זה, ראו לדוגמה עורך דין לועידת ערר במכון הרפואי. מעבר לידיעותיו המקצועיות והכרתו עם כל פרטי החוקה, עורך דין מנוסה, מכיר היטב גם את אופן השפיטה ויודע בדיוק מה הכי נכון לטעון בכל מקרה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער מיועדות למי שחש אובדן בשיער שלו, נשירה או חווה קרחות במפרצים ובפריזורות. החדשות הטובות פחות הן שלא כל אחד מתאים להשתלה ועל כן

קרא עוד »