אילו בדיקות מבצעים במרב"ד?

מרב"ד באתר של דנה דוד

מרב"ד – המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עורך לא מעט בדיקות בריאותיות במטרה לוודא כי הנהגים אכן כשירים מבחינה בריאותית להמשיך לנהוג. חשוב לדעת כי לא רק אנשים מבוגרים או כאלה שנתגלו אצלם מחלות או בעיות בריאותיות כאלה ואחרות נדרשים להגיע לבדיקות הרפואיות הללו אלא גם אנשים שעברו עבירות תנועה חמורות. מהלך הבדיקות הינו ארוך ומייגע במיוחד במטרה לוודא מכל כיוון רפואי כי הנהגים אכן כשירים לחזור לכביש. במידה וגם אתם הוזמנתם לבדיקות הרפואיות הללו, חשוב להתכונן ליום ארוך בו תעברו סדרת בדיקות מגוונת. ישנם לא מעט אנשים אשר נשללת מהם היכולת לנהוג ברכב הפרטי שלהם בשל בעיות בריאותיות שונות ולעיתים אף בעקבות עבירות סמים שונות. קראו בהרחבה על מרב"ד באתר של דנה דוד!

לעיתים גם נהגים שנתפסו על עבירות סמים נדרשים להגיע למכון הרפואי לסדרת בדיקות

נהגים שנתפסו על עבירות סמים לעיתים נדרשים אף הם לעבור את המכון הרפואי במטרה לוודא כי הם עדיין כשירים לעלות על הכביש. בחלק מהמקרים רישיון הנהיגה נשלל כתוצאה מחשש אך לתקופה מוגבלת. במידה וגם אתם נקלעתם למצב בו המכון הרפואי שלל את רישיון הנהיגה שלכם לתקופה מוגבלת, חשוב לדעת כי בעזרת עורך דין מקצועי ומיומן בתחום ניתן להגיד לא מעט טפסים ובקשות רלוונטיות לחידוש מוקדם של רישיון הנהיגה. עורך דין לענייני המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מכיר היטב את כל פרטי החוקה והטפסים הרלוונטיים שניתן להגיש על מנת לקדם את ביטול השלילה או אך לערער על ההחלטה.

בחרו נכון עורך דין המתמחה בתחום המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

סיועו של עורך דין מקצועי ומיומן יכול לבוא לידי ביטוי בביטול שלילת הרישיון או בהחזרתו המהירה. ולכן חשוב לוודא שאתם בוחרים נכון עורך דין מקצועי ומיומן בתחום זה, ראו לדוגמה עורך דין לועידת ערר במכון הרפואי. מעבר לידיעותיו המקצועיות והכרתו עם כל פרטי החוקה, עורך דין מנוסה, מכיר היטב גם את אופן השפיטה ויודע בדיוק מה הכי נכון לטעון בכל מקרה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חולצות ספורט נשים
בקנייה של בגדי ספורט וחולצת ספורט בפרט, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלבטים ומתחבטים רבות במה לבחור....
קרא עוד »
מאי 19, 2022
כמה קלוריות יש בחטיף חלבון?
חטיפי חלבון הם דרך מצוינת להגביר את צריכת החלבון היומית שלך. עם זאת, זה לא המקרה עם כל חטיף חלבון. חלקם...
קרא עוד »
נוב 23, 2022
מרינה דיוורס – קורס צלילה באילת
במהלך קורס צלילה באילת תוכלו לקחת מסלול של כוכב אחד או שני כוכבים ולצאת לחוויה עוצרת נשימה בים האדום...
קרא עוד »
ינו 24, 2022