ספירולינה להרזיה

מה הקשר בין ספירולינה להרזיה

הרבה פעמים אנחנו שומעים על ספירולינה בהיבטים של סופר פוד, בהיבטים של ספורט ובהיבטים תזונתיים שונים. לכן זה לא מפתיע שאנחנו יכולים למצוא קשר בין ספירולינה להרזייה.

כפי שאנחנו יכולים להניח, הרבה מאוד אנשים מחפשים, לעיתים תכופות, דרכים כיצד להתמודד עם משקל עודף. חלקם פונים לפעילות ספורטיבית, אחרים מחפשים תפריטים שיתאימו להם ועוד. כל אחד מחפש את הדרך שלו. אחת הדרכים להרזות או לפחות אחד הכלים שניתן להשתמש בהם בשביל להרזות בצורה נוחה, היא באמצעות ספירולינה.

צריך לומר, לא מדובר בחומר הרזייה קלאסי, לא מדובר בכדורי הרזייה וגם לא בחומרים שדורשים אישור של משרד הבריאות, רופאים וכדומה. מדובר על אצה אשר ניתן לגדל אותו במים מתוקים וטבעיים, באקלים חם. הייחוד שלה הוא בכך שהיא מכילה את כל המרכיבים שאנחנו צריכים בכמויות גדולות, למשל, היא מכילה מגוון רחב וגדול של חלבונים, בדיוק מה שכל אחד מאיתנו צריך בתפריט היומי ובפרט ספורטאים שמבצעים פעילות גופנית מאומצת, וצריכים לשקם את השרירים שלהם על מנת להימנע מפציעות.

כיצד ספירולינה יכולה לעזור לנו להרזות

הרעיון הוא מאוד פשוט, במקום שאנחנו נצרוך כמויות מזון גדולות, למשל, הרבה ביצים או הרבה דגים, אשר יש בהם חלבונים אך יחד עם זאת, גם מרכיבים אחרים, שכוללים שומנים וקלוריות, הרי שאנחנו יכולים לצרוך ספירולינה בכל ארוחה, וכך נקבל את מנת החלבונים שלנו.

חשוב לומר, אנחנו יכולים להשתמש בספירולינה בין אם זה באמצעות כדורים או אבקה, אנחנו יכולים להשתמש בה בדרכים שונות, בין אם זה במשקאות, סלטים, ובכלל במנות שונות. אנחנו יכולים לפזר את האבקה בצורות שונות וכך ליהנות מספירולינה בכל ארוחה, כחלק בלתי נפרד מהתיבלון של המנה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כדורי דיאטה

כדורי דיאטה – רזה זה יפה ובריא!

המשוואה המקובלת בעולמנו היא שרזה משמעו יפה. אנשים רזים נחשבים לפופולאריים יותר, נתפסים כבעלי ביטחון עצמי רב יותר והם נראים בעיני לא מעט אנשים כמצליחים

קרא עוד »
prp ברך

prp ברך

אתם מרגישים שהכאבים בברכיים כבר בלתי נסבלים? ניסיתם לעשות טיפולים שונים אך בסופו של דבר כלום לא באמת הועיל? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע

קרא עוד »