איך לרדת במשקל

איך לרדת במשקל? המפתח להצלחה בתהליך

יותר ויותר אנשים מעידים על כך שניסו כבר הכול לרבות דיאטות בזק אבל תמיד כפי שהורידו כך העלו את הכול במשקל. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עשיתם כבר הכול ועדיין נמצאים באותה נקודה של חייכם? במהלך הדיאטה כל גוף זקוק לתזונה בריאה ומאוזנת שאחרת לא עשיתם בכך דבר ואתם עלולים לא רק להיתקע במשקל אלא לעיתים אף לעלות נוכח צריכת מזונות שאינם נכונים. במאמר הבא נעסוק בעיקר על הבעיה העיקרית ופתרונה – ירידה במשקל אבל הפעם עם התוצאות הנכונות.

איך לרדת במשקל? שאלת השאלות

אם כן, אחת השאלות היותר נפוצות הינה איך לרדת במשקל ולשמור על זה הרבה אחרי שאחרי הכול יש את הרגע שיורדים וזה נפלא וטוב ויש את הכאב הגדול – איך לא מעלים ואיך שומרים על הקיים?  כפי שכבר צוין לא פעם, מומחים בעולם מזהירים כי דיאטות בזק לא עובדות ואף מסכנות ועל זה צריך לוותר מראש. כמו כן, כאשר מדברים על דיאטות בזק מוותרים על לא מעט אבות מזון החל מפחמימות שהן דלק הגוף ועד ויטמינים, מינרלים נדרשים, חלבונים לבנית הגוף ובסופו של דבר פגיעה קשה בנפש – רוצים להימנע מכך? הגיע הזמן לעשות את זה  נכון ויעיל.

מה כדאי לעשות בכדי לרדת במשקל?

שואלים איך לרדת במשקל בצורה שלא תסכן אתכם ובעיקר תישמר לשנים רבות? לשאלת מיליון הדולר הזאת יש תשובה חד משמעית – תפריט עשיר ומגוון, אחד כזה שלא מוותר בסופו של דבר על שום דבר אבל בעיקר מוותר על מזון עתיר שומן וכל מיני " חד סוכרים" המשתייכים לפחמימות הפחות נכונות לגוף. מה כן? מזון שיודע לווסת את רמות הסוכר בדם, מזון שיש בו ערך גליקמי נמוך ובסופו יווסת בין היתר גם את התאבון המוגבר והתוצאה? ירידה במשקל ושמירתו לטווח הארוך ביותר.

רוצים לרדת במשקל? לצד תזונה נכונה ומלאת סיבים, פעילות גופנית ולעיתים גם כמוסות מווסתות תאבון אתם בהחלט בדרך הנכונה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כדורי דיאטה

כדורי דיאטה – רזה זה יפה ובריא!

המשוואה המקובלת בעולמנו היא שרזה משמעו יפה. אנשים רזים נחשבים לפופולאריים יותר, נתפסים כבעלי ביטחון עצמי רב יותר והם נראים בעיני לא מעט אנשים כמצליחים

קרא עוד »
prp ברך

prp ברך

אתם מרגישים שהכאבים בברכיים כבר בלתי נסבלים? ניסיתם לעשות טיפולים שונים אך בסופו של דבר כלום לא באמת הועיל? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע

קרא עוד »