3 דוגמאות לסוגי לוחות מחיקים

לוחות מחיקים הם כלי חיוני לחינוך, עסקים ושימוש אישי. הם מגיעים בסוגים שונים, כל אחד מיועד למטרות ספציפיות. במאמר זה נדון בשלוש דוגמאות לסוגי לוחות מחיקים. כך תבינו אילו סוגי לוחות מחיקים יהיו זמינים עבורכם.

לוחות ציור:

לוחות לבנים הם הסוג הנפוץ ביותר של לוחות מחיקים המשמשים בכיתות, משרדים וחדרי ישיבות. הם עשויים משטח חלק של פלדה מצופה אמייל לבן או מלמין לרבד, וטושים למחיקה יבשה משמשים כדי לכתוב עליהם. ניתן לנגב בקלות לוחות לבנים באמצעות מטלית יבשה או מחק, והם מגיעים בגדלים וצורות שונות. לחלק מהלוחות יש גם משטח מגנטי, המאפשר הצמדת מגנטים או קליפסים מגנטיים.

לוחות גיר:

לוחות גיר היו פעם הסוג הפופולרי ביותר של לוחות מחיקים, אך הם הוחלפו ברובם על ידי לוחות ציור. הם עשויים משטח שחור מט של צפחה, פורצלן או MDF, ועליהם משתמשים בגיר. לוחות גיר דורשים ניקוי תקופתי עם מטלית לחה או ספוג כדי להסיר שאריות גיר. ללוחות גיר יש מרקם ייחודי שחלק מהאנשים מעדיפים על פני השטח החלק של לוחות הלבנים.

לוחות זכוכית:

לוחות זכוכית הם חלופה אלגנטית ומודרנית ללוחות מחיקים מסורתיים. הם עשויים מזכוכית מחוסמת עמידה להתנפצות ועמידה בפני שריטות, וטושים למחיקה יבשה משמשים לכתיבה עליהם. ניתן לנגב בקלות לוחות זכוכית באמצעות מטלית יבשה או מחק, והם מגיעים בצבעים ובגדלים שונים. לחלק מלוחות הזכוכית יש גם משטח מגנטי, המאפשר הצמדת מגנטים או קליפסים מגנטיים. לרכישת לוח זכוכית מחיק היכנסו לאתר

לסיכום, לוחות מחיקים הם כלי רב תכליתי לחינוך, עסקים ושימוש אישי. לוחות, לוחות גיר ולוחות זכוכית הם שלוש דוגמאות לסוגים של לוחות מחיקים שנמצאים בשימוש נרחב כיום. לכל סוג יש את התכונות והיתרונות הייחודיים לו, והבחירה הנכונה תלויה בצרכים ובהעדפות שלכם. מידע נוסף באתר Only Boards

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטמי אוזניים – הסבר על כל הסוגים
אחד הפריטים החשובים ביותר עבור לא מעט אנשים, בין אם מדובר בעובדים במפעלים ובמקומות עבודה עם רמת...
קרא עוד »
ספט 03, 2021
איפה אפשר ללמוד הגנה עצמית באזור המרכז?
הגנה עצמית היא מיומנות חשובה שיש, ויש דרכים רבות ללמוד אותה. אתה יכול לקחת שיעורי הגנה עצמית בחדר...
קרא עוד »
מאי 14, 2023
אילו נזקים עושים הטרמיטים?
יצורים קטנים אך מחוללי הרס ואסון. מה זה טרמיטים ועד כמה הם מסוכנים, מה הם כבר יכולים לעשות ובעיקר איך...
קרא עוד »
אוק 03, 2021