הכל על מעסה גלי הלם

אנשים רבים סובלים מכאבים שונים חלקם כרוניים כמו כאבים הנובעים מדורבן, כתף קפואה, דלקות במפרק הירך ועוד. אחד הטיפולים היעילים לנושא של כאבים הוא טיפול באמצעות גלי הלם.

מה זה גלי הלם?

גלי הלם הוא למעשה טיפול המתבסס על שימוש במכשיר מיוחד המשחרר סוג של גל קולי המסייע לפורר הסתיידות מקומית אשר גורמת לכאבים ודלקתיות. כתוצאה מההתפוררות יש זרימה טובה יותר של דם למקום מה שמסייע להחלמה מהירה יותר, מדובר על שיטה מאוד מוכרת ונפוצה בעולם. בין הדברים בהם הטיפול הוכח כיעיל מאוד אפשר למצוא מרפק טניס, דלקת בגיד אכילס, דורבן ברגל, כאבים במפרק הכתף, שין ספליט ועוד. הטיפול הינו פתרון מעולה במצבים של כאב כרוני כאשר טיפול אחר אינו עובד והאדם עומד בפני ניתוח או טיפולים פולשניים אחרים.

מעסה גלי הלם, מה זה בדיוק?

מעסה גלי הלם זה למעשה מכשיר מיוחד אותו מצמידים אל האזור בו רוצים לטפל, אותו מקום כואב ומודלק. המכשיר פולט את גלי ההלם, מדובר למעשה על גל אנרגטי קצר וממוקד, מאוד אשר מזכיר נקישה, הגל למעשה מתניע את הגוף ומסייע לו לעשות את תהליך הריפוי אותו הוא אמור לעשות באופן טבעי ומסיבה כזו או אחרת הוא אינו מסוגל לעשות זאת. מדובר על טיפול אשר לרוב לאחר מספר מצומצם של טיפולים, הכאב נרגע משמעותית והאדם חווה שיפור משמעותי באיכות החיים שלו. מדובר בטיפול אשר לא נתגלו בו תופעות לוואי רציניות, הוא אינו פולשני ונותן מענה במקרים בהם פעמים רבות אין מענה טוב ומספק. מעסה בגלי הלם יכול לגרום לאדם כאב מסוים ולכן עוצמת הטיפול תהיה בין היתר למטופל ולרמת הרגישות שלו. מידע נוסף באתר https://drspine.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקולים חשובים: יתרונות וחסרונות של הפסקת הריון
הפסקת הריון, המכונה בדרך כלל הפלה, היא בחירה קריטית שעומדת בפני רבים. יש לה השלכות משמעותיות, חיוביות...
קרא עוד »
אפר 15, 2024
קרע במיניסקוס
מניסקוס קרוע, היא אחת מפציעות הברך השכיחות ביותר. כל פעילות שגורמת לגם לסובב בכוח את הברך, במיוחד כאשר...
קרא עוד »
פבר 15, 2022
למי מתאימה הלבנת שיניים
הלבנת שיניים היא טרנד שהולך וצובר תאוצה בכל שכבות האוכלוסייה. אנחנו נחשפים להרבה מאוד מוצרים...
קרא עוד »
ינו 12, 2020