הגדלת חזה – מה זה אומר ואצל מי אפשר לעבור אותו

הגדלת חזה

אחד המונחים הבולטים ביותר בעולם הפלסטיקה והאסתטיקה, הוא ניתוח הגדלת חזה. מדובר באחד משלושת הניתוחים שקיימים עבור נשים שמעוניינות לשנות את מראה החזה שלהן. 

לצד ניתוח הגדלת חזה, אפשר למצוא גם ניתוח הקטנה חזה עבור נשים שיש להן חזה גדול והן מתקשות לתפקד איתו, וכן ניתוח הרמת חזה שמיועד עבור נשים שבמהלך השנים, החזה שלהן הפך להיות נפול. 

כל הרעיון של הגדלת חזה הוא לייצר נוכחות משמעותית יותר לחזה של נשים, אשר במהלך השנים החזה שלהן לא התפתח לשביעות רצונן ויש להן חזה קטן יותר ממה שהן ציפו וממה שהן רוצות. עם השנים, צריך לומר, אנחנו יכולים לראות ירידה בגיל המנותחות וכן, אפשר לראות נשים מכל שכבות האוכלוסייה עוברות ניתוח זה. אם בעבר, הוא היה מיועד בעיקר לקבוצות ספציפיות, הרי שכיום אפשר למצוא קבוצות רחבות יותר של נשים שמבקשות לעבור את הניתוח ואכן עוברות אותו. 

אצל מי וכיצד הוא מתבצע

ניתוח הגדלת חזה, באופן כללי, יכול להתבצע אצל רופאים פלסטיקאים, רופאים שמתמחים כל הקשור לניתוחים פלסטיים, חלקם מתמחים באופן ספציפי בכל הרעיון של ניתוח הגדלת חזה, אחרים לעומת זאת מתמחים בכל סוגי הניתוחים ובין היתר, גם בניתוחי הגדלת חזה. חשוב לציין, הניתוחים מתבצעים באופן פרטי בדרך כלל, ועלות הניתוח אלפי שקלים ומעלה. 

> המלצה לבדיקה: כירורגיה פלסטית – ד"ר רון עזריה

הניתוח כשלעצמו איננו מורכב, אך הוא כן פולשני ומחייב הכנסה של שתלים חיצוניים. זה יכול להוות בעיה, ובמקרה ויש סיבוך, הרי צריך להוציא את השתלים החוצה ולהחליף אותם. השתלים יכולים להחזיק עשר שנים, לאחר מכן מומלץ להחליף אותם ואפשר גם להסיר אותם ולחזור למראה וכן לגודל השד המקורי. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתרי זירקוניה בטורקיה
כתרי זירוקניה הם כתרים המשמשים לשינוי חיוך אסתטי. זירקוניה לבנה הועדפה על ידי מרפאות שיניים רבות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2022
כל מה שרציתם לדעת על יוגה
במכוני הכושר השונים אשר פרוסים בכל רחבי הארת אתם יכולים למצוא כיום לא מעט אפשרויות שונות של חוגים...
קרא עוד »
אוק 15, 2019
טיפול שורש בירושלים – איך זה קורה?
טיפולי שורש הם לא דבר פשוט משום שהם דורשים כניסה רפואית אל תוך שורש השן, שם נמצאים העצבים בחלל הפה....
קרא עוד »
מאי 09, 2022