הגדלת חזה

הגדלת חזה – מה זה אומר ואצל מי אפשר לעבור אותו

אחד המונחים הבולטים ביותר בעולם הפלסטיקה והאסתטיקה, הוא ניתוח הגדלת חזה. מדובר באחד משלושת הניתוחים שקיימים עבור נשים שמעוניינות לשנות את מראה החזה שלהן. 

לצד ניתוח הגדלת חזה, אפשר למצוא גם ניתוח הקטנה חזה עבור נשים שיש להן חזה גדול והן מתקשות לתפקד איתו, וכן ניתוח הרמת חזה שמיועד עבור נשים שבמהלך השנים, החזה שלהן הפך להיות נפול. 

כל הרעיון של הגדלת חזה הוא לייצר נוכחות משמעותית יותר לחזה של נשים, אשר במהלך השנים החזה שלהן לא התפתח לשביעות רצונן ויש להן חזה קטן יותר ממה שהן ציפו וממה שהן רוצות. עם השנים, צריך לומר, אנחנו יכולים לראות ירידה בגיל המנותחות וכן, אפשר לראות נשים מכל שכבות האוכלוסייה עוברות ניתוח זה. אם בעבר, הוא היה מיועד בעיקר לקבוצות ספציפיות, הרי שכיום אפשר למצוא קבוצות רחבות יותר של נשים שמבקשות לעבור את הניתוח ואכן עוברות אותו. 

אצל מי וכיצד הוא מתבצע

ניתוח הגדלת חזה, באופן כללי, יכול להתבצע אצל רופאים פלסטיקאים, רופאים שמתמחים כל הקשור לניתוחים פלסטיים, חלקם מתמחים באופן ספציפי בכל הרעיון של ניתוח הגדלת חזה, אחרים לעומת זאת מתמחים בכל סוגי הניתוחים ובין היתר, גם בניתוחי הגדלת חזה. חשוב לציין, הניתוחים מתבצעים באופן פרטי בדרך כלל, ועלות הניתוח אלפי שקלים ומעלה. 

> המלצה לבדיקה: כירורגיה פלסטית – ד"ר רון עזריה

הניתוח כשלעצמו איננו מורכב, אך הוא כן פולשני ומחייב הכנסה של שתלים חיצוניים. זה יכול להוות בעיה, ובמקרה ויש סיבוך, הרי צריך להוציא את השתלים החוצה ולהחליף אותם. השתלים יכולים להחזיק עשר שנים, לאחר מכן מומלץ להחליף אותם ואפשר גם להסיר אותם ולחזור למראה וכן לגודל השד המקורי. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מטפלת סיעודית

מטפלת סיעודית

אף אחד לא רוצה להיות תלוי בזולתו. אין מי שרוצה להגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל לשרת את עצמו בעצמו הוא זקוק לסיוע מטפלות עקבי

קרא עוד »
באלאנס בורד

באלאנס בורד

בתחום הכושר יש אביזרים שונים שיכולים להועיל במידה רבה, ולאפשר לכל אחד להתקדם ולשפר את התרגול ואת האימון שלו. היות ואחת המטרות של האימון היא

קרא עוד »