אופני קרבון

אופני קרבון

למי שלא ממש מתמצה בכל מה שקשור לסוגי האופניים הקיימים היום, לא ממש יידע מהו קרבון ואיך הוא בכלל קשור לאופניים. אבל ההסבר הוא מאוד פשוט ולא צריך לעשות 3 יחידות בהנדסת חומרים כדי להבין מהם אופני קרבון.

אופני קרבון 

האופניים שאנחנו מכירים בדרך כלל, עשויים ברזל וסוגים שונים של מתכת כזו או אחרת. יש אופני מגנזיום, אופני פלדה וכמובן, איך לא, אופני קרבון. בטח כבר הבנתם עד עכשיו, שקרבון הוא בכלל חומר שממנו מייצרים את שלדת האופניים כן?!

אך כאמור, לא כל האופניים מיוצרות מחומר זה שכן הוא היקר מכולם ומחיר אופני קרבון יכולים להגיע גם לסכומים דמיוניים במיוחד כמו 60 ו- 100 אלף שקלים. לא הסכום שיש לרובנו בכיס בדרך כלל..

למה דווקא אופני קרבון? 

אז למה בעצם רוכבי אופניים חובבנים ובעיקר מקצועיים קונים את אופני הקרבון? הנה כמה סיבות שיעזרו גם לכם לדעת את העדיפות שיש באופניים אלה:

  • אופני קרבון קלים יותר לנסיעה
  • הם הרבה יותר מהירים מהאופציות האחרות
  • הם אמנם יקרים יותר אך חייהם, הם הארוכים ביותר שיש
  • אופני קרבון נוחים יותר
  • אופני קרבון יציבים ועוצמתיים יותר

למי מתאים לקנות אופני קרבון? 

אין מישהו שלו מתאים יותר לקנות את אופני הקרבון אך באופן כללי, אם אתם רוכבים מקצועיים והיציבות וקלילות הנסיעה חשובים לכם מאוד, אופני קרבון כמו אופני גראבלהם בדיוק מה שאתם צריכים לעצמכם.

המחירים אמנם לא ממש זולים בלשון המעטה אך התמורה היא רבה מאוד ואין לנו ספק שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים לעצמכם באופני הקרבון. כמובן שתוכלו למצוא אותם גם במכירה באינטרנט באתרים המקוונים השונים המציעים את האופניים הטובות בעולם, כמו באתר LOVE TO RIDE למשל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משטח קפיצה לטרמפולינה

משטח קפיצה לטרמפולינה

אם היה או שיש לכם טרמפולינה בבית, נראה שאתם מכירים את משטח הקפיצה שלה. (גם אם אתם מבוגרים שאוהבים לקפוץ על הטרמפולינה כשהילדים לא רואים..)

קרא עוד »