כיצד להישמר מפני הקורונה במשרדים?

חיטוי קורונה במשרדים

אמנם תקופת הקורונה מסתיימת לה לאט לאט ובפרט במדינת ישראל רוב רובם של האזרחים כבר מחוסנים והמדינה הופכת למקום בטוח.

אנשים שוב יוצאים לטייל ומוסדות החינוך כנראה יפתחו בקרוב. אולם מה שחשוב לזכור שהקורונה אינה נעלמת. הנגיף הזה ממשיך להיות איתנו וכדאי מאוד שאת אותה שיגרת היגיינה וטיפוח ניקיון שאימצנו לעצמנו בימי הקורונה נמשיך גם הלאה.

לכן, אם יש לכם משרד עם עובדים כדאי מאוד לדאוג לחיטוי משרדים מקורונה. מה גם שעוד לא יצאנו מהנגיף לגמרי ולכן דרושה עדיין זהירות רבה.

אז איך אפשר להישמר מהקורונה במשרדים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הקורונה במשרדים:

כדי למגר לחלוטין את נגיף הקורונה יש צורך שכל אזור המשרד יהיה מחוטה. למה? משום שהנגיף עובר באוויר ובמשטחים שיש עליהם הרבה מישושי ידיים כמו למשל מעקה של מדרגות או שולחן גבוה פינתי שם מתאספים העובדים של המשרד להפסקות קצרות בעבודה.

כמו כן, חשוב לזכור שלמרות שרוב מי שמסביבכם מחוסן, עדיין לא הוכח יעילותו של החיסון לאורך זמן ומוטציות נוספות מתגלות כל הזמן. לכן, אין לזלזל בעניין החיטוי וכדאי מאוד לדאוג שהמשרד שלכם יהיה מחוטה כמו שצריך.

כדי לבצע חיטוי אפקטיבי נגד קורונה במשרד שלכם עליכם להכין את השטח. צריך לנקות את שטח המשרד בצורה יסודית. להשאיר את המשטחים ריקים. למשל, השולחן אינו יכול להיות מלא בניירת וסיכות משרד כאשר מבצעים את החיטוי קורונה במשרד.

זהו השלב המקדים לפני שמתחילים לבצע את החיטוי עצמו. החיטוי עצמו כולל שימוש בחומרים חזקים שמורחים שכבה אחידה ובלתי מורגשת על כל המשטחים ובכך מנקים את המקום מחיידקים ואלו שיבואוא אחר כך ימותו על ידי חומר החיטוי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם חיידק הליקובקטר פילורי חוזר
הליקובקטר פילורי הוא חיידק הגורם לכיבים בקיבה (קראו האם חיידק הליקובקטר פילורי חוזר). פעם חשבו שהוא...
קרא עוד »
נוב 23, 2022
איך מטפלים באסתמה של העור אצל תינוקות?
אסטמה של העור היא מצב שכיח אצל תינוקות. זה נגרם על ידי חשיפת התינוק לאלרגנים כמו אבק, עובש וקשקשים של...
קרא עוד »
אפר 28, 2023
חליטת צמחים – סגולות ויתרונות
 חליטת צמחים זהו משקה מרענן שעשוי למשל מעלים של צמחי קמליה סיננסיס. לעתים קרובות הוא מוגש חם או קר עם...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022