תרופת ארקוקסיה לכאבי גב

ארקוקסיה – תרופה לכאבי גב

ארקוקסיה משמשת לטיפול בכאבי גב, דלקת מפרקים ניוונית, דלקת מפרקים שגרונית ומחלות מפרקים ניווניות. זה יכול לשמש גם לטיפול בכאב חריף כגון במהלך ניתוח או טיפולי שיניים. היא תרופה אנטי דלקתית המשמשת גם לטיפול בדלקת מפרקים ניוונית ודלקת מפרקים שגרונית.

כאבי גב יכולים להיגרם מגורמים שונים כגון פציעה, דלקת, התכווצויות שרירים או דלקת מפרקים ניוונית. ניתן להשתמש בארקוקסיה לטיפול בכל המצבים הללו עם אחוזי הצלחה שונים בהתאם לחומרת המצב וגורמי סיכון אחרים המעורבים.

תרופת ארקוקסיה לכאבי גב היא תרופת מרשם אשר הוכחה כמספקת הקלה לחולים הסובלים מכאבי גב כרוניים. כמו כן, נמצא כיעיל בהקלה על כאב, נפיחות ונוקשות אצל אנשים עם דלקת מפרקים שגרונית. היא הוצגה לראשונה בארה"ב בשנת 2016 והיא זמינה גם ללא מרשם וגם במרשם רופא.

ארקוקסיה היא תרופה הפועלת על ידי הפחתת הייצור של חומרים כגון פרוסטגלנדינים וליקוטריאנים הגורמים לדלקת בגוף. זוהי סוג של תרופה אנטי דלקתית.

ארקוקסיה היא תרופה הפועלת על ידי חסימת ייצור חומרים הגורמים לדלקת, כאב ונפיחות. הוכח שזה עוזר להקל על כאבי גב כרוניים אצל חלק מהמטופלים שאינם מגיבים היטב לטיפולים אחרים. תופעות הלוואי השכיחות ביותר של ארקוקסיה הן בחילות, כאבי בטן, שלשולים, ירידה במשקל ועייפות. מינהל המזון והתרופות האמריקאי אישר את השימוש בארקוקסיה לטיפול במבוגרים עם כאבי גב כרוניים שלא הגיבו טוב לאפשרויות טיפול אחרות.

התרופה קיבלה מרשם נרחב בשל יעילותה בטיפול באנשים עם כאבי גב שלא הגיבו לטיפולים אחרים. הוכח כי ארקוקסיה מספקת הקלה בכאבי גב כרוניים, גם כאשר נלקחת למשך מספר שבועות בלבד. עם זאת, תרופה זו אינה פועלת עבור כולם ועלולה להוביל לתופעות לוואי כגון נמנום או סחרחורת.

סובלים מכאבי גב? קראו אודות גבפדיה ויותם ארבל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט בעולם של אתרי מתכונים באינטרנט
במרחב העצום של האינטרנט, אתרי מתכונים בולטים כמשואות לחקר ולמידה קולינרית. הפלטפורמות הדיגיטליות...
קרא עוד »
נוב 15, 2023
אילו תנאים צריך כדי להתקבל למחנה אימונים בחו״ל?
איפה הילד שלכם יהנה יותר בקיץ הזה? בארצות הברית או בסרביה? מחנה כדורסל בחול הוא חוויה מלאת אתגר וכיף,...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
איש הברזל: כך תתכוננו למרוץ הקשה ביותר
מרוץ איש הברזל נחשב למרוץ הקשה בעולם – 180 ק"מ של אופניים, 2 קילומטר של שחייה וחצי ריצת מרתון. משום כך,...
קרא עוד »
דצמ 23, 2019