טיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער – כיד תוכלי להתמודד עם נשירת שיער

אף אחת מאיתנו לא אוהבת להתעורר בבוקר ולגלות אל הכרית שיערות שנשרו מראשה, אף אחת לא אוהבת להיכנס למקלחת, לחפוף את השיער ולגלות שנשארו שערות על היד. אך נשירת שיער היא תופעה טבעית, לא רק אצל גברים אלא גם אצל נשים. 

ישנן סיבות שונות מדוע נשים מתמודדות עם נשירת שיער. על פי מחקרים רבים שנערכו בתחום, היום אנחנו יודעות שנשירת שיער מתרחשת כתוצאה משינויים פיזיולוגיים, שינויים הורמונאליים, שימוש בתכשירי שיער לא מתאימים וכן כתוצאה ממתחים, חרדות ולחצים או מצבים נפשיים אחרים. כל אחד מהתנאים הנ"ל יכול להוביל לכך שתמצאי את עמך מתמודדת עם נשירת שיער. 

לשמחתנו, ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם נשירת שיער. במהלך השנים פותחו גישות גם לצורך אבחון הבעיה וגם לצורך התמודדות נכונה איתה. חשוב להדגיש, כמו במקרים אחרים, אי אפשר לטפל בבעיה מבלי לאבחן אותה קודם לכן, שכן אז הטיפול עלול להיות מאוד לא מקצועי ולא איכותי. 

כיצד תוכלי לטפל בנשירת שיער

על פניו, אפשר לטפל בבעיה באופן עצמאי, מבלי להיעזר באנשי מקצוע, העניין הוא שהטיפול לא תמיד יהיה מדויק, ולא תמיד יוכל להתבצע לאורך זמן. על כן, עדיף לפנות אל גורם מקצועי מומחה בהתאמת טיפול בנשירת שיער, שידע כיצד להתמודד עם הבעיה בצורה נכונה. 

גורם מקצועי עם ניסיון יבצע אבחון של מצב השיער, מצב השורשים וכן הקרקפת, הוא יבחן מדדים שונים, כולל בדיקות דם והיסטוריה רפואית, יבצע שאלון בו ילמד להכיר אותך, ובהתאם הוא ידע לספק לך את הטיפול הרלוונטי. זה יכול להיות שינוי בתזונה, שינוי בתכשירי שיער בהם את משתמשת וכן זה יכול להיות אמצעים אחרים שיעזרו לך להתמודד עם הנשירה. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מדרסים – יתרונות בריאותיים

מדרסים יכולים להקל משמעותית על מי שסובל מבעיות בריאות כאלה ואחרות. כיום אפשר לבצע התאמת מדרסים באופן אישי ולהנות משיפור משמעותי באיכות החיים. אבל מהם

קרא עוד »