איך הכי טוב לצרוך את הספירולינה

הגעתם להבנה שספירולינה היא הדבר שאתם צריכים, בין אם לנקות את הגוף מכל הרעלים, או להעניק בוסט של בריאות מפוצצת במזון על של ספירולינה. נשאלת השאלה ובמיוחד לצרכנים החדשים, איך הכי טוב לצרוך את הספירולינה. ובכן אם נרחיב את התשובה ונאמר כי הכי טוב לצרוך את הספירולינה כשהיא טרייה או קפואה,ספירולינה אבקה היא הדרך הפחות מומלצת ויעילה לצרוך את הספירולינה מכוון שהאצה עוברת תהליך ייבוש בחום טמפרטורות גבוהה במיוחד שהורס כמעט את כל הערכים התזונתיים הקיימים במזון העל הזה. ואילו ספירולינה טרייה כי אין כמו מאכל טרי ואף ספירולינה קפואה שומרת על כל הערכים התזונתיים הקיימים בה.

הדרכים הטובות והיעילות ביותר לצרוך ספירולינה

אם נעשה לרגע סיכום ביניים נוכל לומר כי הכי טוב לצרוך ספירולינה  משום שהיא משמשת כסופר פוד לגוף האדם ומזינה אותו בכל הערכים הנהדרים הקיימים בה , כגון: ויטמינים, מינרלים, סידן, ברזל ועוד. איך הכי טוב לצרוך את הספירולינה , כפי שציינו קודם לכן בתחילת מאמר זה הכי טוב לצורך ספירולינה טרייה או קפואה, אבקת ספירולינה מאבדת מערכה התזונתי משום תהליך הייבוש שעוברת האצה בטמפרטורות גבוהות, כמו כן אין תמיד פיקוח על תהליך הייבוש הנעשה שם במזרח הרחוק ולעיתים מתגלות עקבות של מתכות כבדות בתוך אבקת האצה, דבר שאנחנו ממש לא צריכים בתוך הגוף שלנו. בנוסף לזאת איך ממש הלכה למעשה הכי טוב לצרוך את הספירולינה, ובכן  ניתן להוסיף את האצה יחד עם כל מאכל, אך הדרך היעילה ביותר לצרוך את הספירולינה היא באמצעות שייק על בסיס ספירולינה בתוספת פירות וירקות, ואף ישנם שיקים ייעודיים לתהליך של ניקוי הגוף מכל הרעלים. ולמעשה אם נוסיף ונאמר איך הכי טוב לצרוך את הספירולינה, הכי טוב לצרוך את הספירולינה מידי יום, ובמיוחד כאשר החלטתם לעבור תהליך של ניקוי הגוף, אז שייק על בסיס ספירולינה קפואה במשך שלושה שבועות היא הדרך היעילה לצרוך את הספירולינה.

סיכום דבר

כאשר אנחנו ניגשים לשאול איך הכי טוב לצרוך את הספירולינה, ישנן מספר זויות הסתכלות לשאלה זו שעליהן יש לשים את הדעת, מפני שאם לא ניקח בחשבון את כל ההיבטים לשאלה זו אולי נפספס את המטרה. כך שהדרך הכי  טוב לצרוך את הספירולינה היא  באופן הבא: קודם כל ספירולינה טרייה או קפואה, הפרמטר השני היעיל והקל היא שתיית שייק על בסיס ספירולינה בתוספת פירות וירקות המיועדים לתרום לגוף בין לניקוי הרעלנים הנמצאים בו ובין אם למלא את החסרים הקיימים בגוף של ערכים תזונתיים החיוניים לקיום ואיזון הגוף, דבר שמביא אותנו ישירות אל הפרמטר השלישי של צריכה נכונה של הספירולינה והיא צריכה יומיומית של ספירולינה תביא את המזור המיוחל לגוף ולנפש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך ניתן לצרוך את המורינגה
רבים מאתנו כבר שמעו לא מעט סיפורים, מידע ואפילו הרצאות בנושא עץ המורינגה. מדובר למעשה על עץ שכולל...
קרא עוד »
אפר 16, 2020
עגיל בפטמה
אם יש משהו שאי אפשר להישאר אליו אדישים, זה הרעיון של עגיל בפטמה. יכול להיות שאתם שייכים לאותם האנשים...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022
תופעות נפשיות כתוצאה משימוש בסמים
שימוש בסמים, קלים או קשים, יכול לייצר הרבה מאוד תופעות שליליות בקרב המשתמשים. הרבה פעמים נהוג לדבר על...
קרא עוד »
פבר 09, 2021