איך ספירולינה משפיעה על ספורטאים ועל שיפור הביצועים?

spirulina היא סוג של אצה כחולה-ירוקה שנמצאת בשימוש ברפואה הסינית המסורתית במשך מאות שנים. הוא עשיר בחלבון ומכיל ויטמינים ומינרלים שונים. ספירולינה עשויה לשפר ביצועים אתלטיים על ידי הגברת אנרגיה, סיבולת, מהירות, כוח, התאוששות שרירים, תפקוד חיסוני, תפקוד קוגניטיבי ועוד.

ספירולינה היא מקור מצוין לחלבון ויכולה לשמש כתוסף תזונה כדי לעזור לספורטאים להגביר את ביצועיהם על ידי שיפור המערכת החיסונית שלהם. לספירולינה נמצאה גם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית כאבים אצל ספורטאים במהלך אימונים או תחרויות. במשך השנים הוכח כי ספירולינה משפרת ביצועים אצל ספורטאים ויכולה לשמש גם כחומר אנטי דלקתי.

למתכון שייק ספירולינה >>>

איך זה משפיע עליהם? 

חלק זה ידון כיצד ספירולינה משפיעה על ספורטאים ומשפרת את הביצועים. זה גם ידון כיצד ספירולינה יכולה לשמש כחומר אנטי דלקתי וכמה מהיתרונות האחרים שלה עבור ספורטאים.

ספירולינה כאמור, היא סוג של אצות שנמצאות באוקיינוס ובמים מתוקים. הוא שימש במשך מאות שנים כתוסף מזון ונחשב למזון-על בשל ערכו התזונתי, נוגדי החמצון ותכולת החלבון. הספירולינה מכילה חלבון, ברזל, אבץ, סידן, נחושת, מנגן, סלניום, מגנזיום, אשלגן וויטמינים B1-B6.

ידוע שספירולינה משפרת את הביצועים הספורטיביים מכיוון שהיא מכילה יותר חלבון מכל מקור מזון צמחי אחר. בנוסף ליתרון זה מכילה הספירולינה גם נוגדי חמצון אשר יכולים לסייע בהפחתת מתח חמצוני על השרירים אשר עלול להוביל לעייפות שרירים או לפציעה במהלך פעילות גופנית.

ספירולינה הוכחה כיעילה בשיפור הביצועים, במיוחד אצל ספורטאים. אומרים שהוא מגביר את הסיבולת, המהירות, הכוח והכוח על ידי הגדלת מספר תאי הדם האדומים ויכולת נשיאת החמצן. ספירולינה גם עוזרת להתאוששות השרירים לאחר פעילות גופנית על ידי הפחתת דלקות ולחץ חמצוני. ספירולינה הוכחה גם כמשפרת את התפקוד הקוגניטיבי, מפחיתה חרדה, רמות מתח, דיכאון ונדודי שינה תוך הגנה על מערכת העצבים מפני מחלות ניווניות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציפוי לשיניים
כולנו יודעים כי אסתטיקה היא דבר חשוב, בעיקר כאשר היא משפיעה על המראה שלנו. החיוך שלנו משפיע רבות על...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
השתלת שיניים, הפתרון למחסור בשיניים
השתלת שיניים מיועדת להחליף שיניים חסרות ולהחזיר את המראה והתחושה הטבעיים של חיוך. הם עשויים...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
טיפול בכף רגל סוכרתית
דלקות בכף רגל סוכרתית, גורמות לעיתים קרובות לתחלואה, אשפוז וקטיעות חלילה. פצעים כרוניים או כאלה...
קרא עוד »
פבר 24, 2021