איך להשיג מראה שרירי שיחזיק לאורך זמן?

אידיאל היופי הוא מושג שקיים אלפי שנים ורוב האנשים מנסים להגיע אליו וזאת על מנת להרגיש טוב עם עצמם ולהיראות טוב בפני הסובבים אותם. המראה החיצוני שלנו הוא המושך אנשים אלינו, בדיוק כמו בטבע. במאמר זה נרחיב אודות היכולת ליהנות ממראה שרירי לאורך זמן. קריאה נעימה.

 

שרירים – על מה מדובר?

השרירים הם אלו שמאפשרים לכל אחד מאיתנו ליהנות מתנועת החלקים השונים בגופינו. בגוף האדם קיימים שלושה סוגי שרירים: הלב, השלד ושריר חלק וניהולם מתבצע על ידי מערכת העצבים של האדם. כל שריר נתון במעטפת שריר וסוגי אימונים במהלכם מופעל מאמץ רב על שריר זה או אחר מובילים לעיתים לגדילה/ הגדלה של השריר. כלומר, כאשר מתקיימת פעילות מוגברת של שריר, יש עלייה במסת השריר ובחוזק השריר. למרות כל זאת יש אנשים שמתאמנים ואינם מצליחים להשיג מראה שרירי לאורך זמן. הסיבה יכולה להיות אימון שאינו מתאים למטרה שלהם, אימון בו הם אינם מפעילים את השרירים בעוצמה מספיק חזקה. 

 

מראה שרירי – מה אנחנו מפספסים?

השאלה העיקרית בקרב אותם אנשים שאינם מצליחים להשיג מראה שרירי לאורך זמן היא מה הם מפספסים או מה הם אינם עושים נכון. חשוב להבין שרבים נתקלים בבעיה זו, אם הכוונה היא אל נשים לאחר לידה, אנשים שמתקשים לחטב אזורים מסוימים בגוף, מתאמנים חדשים שאינם יודעים בדיוק מה כדאי להם לעשות ועובדים בצורה שאינה מתאימה לגופם וגם ספורטאים שמעוניינים להגדיל את מסת השריר שלהם ואינם מצליחים במשימה זו. אימון נכון יוביל לתוצאה הרצויה, אך לא רק. אימון נכון לא רק יוביל להשגת מראה שרירי לאורך זמן אלא גם להורדת אחוזי השומן ולהנאה מגוף חזק ומראה מפוסל תוך פרק זמן קצר.

צרו קשר עם ד"ר רונן גלזינגר ותאמו ייעוץ מקצועי >>>

איך מגיעים לזה?

ניתן להשתמש במכשור חדשני הפועל על פי טכנולוגיה מיוחדת, כמו למשל מכשיר ה – EMSCULPT  המבוסס על טכנולוגיה אלקטרו מגנטית ממוקדת אשר מובילה להפעלת השריר בעוצמה גבוהה לאורך האימון. מכשיר זה אפקטיבי יותר מאימון ממושך בחדר הכושר והוא מסייע בשריפה מהירה של שומן, העלאת מסת השריר ובסופו של דבר מוביל לתוצאה בה מעוניינים, קרי, מראה שרירי לאורך זמן. בהצלחה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חולצות ספורט נשים

בקנייה של בגדי ספורט וחולצת ספורט בפרט, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתלבטים ומתחבטים רבות במה לבחור. חולצת ספורט היא חולצה שהיא לא תמיד נוחה

קרא עוד »

הכול על כאבי גב תחתון

כולנו מכירים אנשים שתמיד מתלוננים על כאבי גב, אך כשזה מגיע אלינו באופן אישי, הדברים מרגישים אחרת. איך יכול להיות שגם אנחנו נכנסו לסטטיסטיקה ומה

קרא עוד »