עגילים היפואלרגניים לילדים קטנים

החשיבות בעגילים היפואלרגניים לילדים קטנים

הילד קטן, אבל הטיפוח שלו חשוב ומשמעותי עבורכם, הוריו המסורים. בין היתר אתם דואגים לשלומו ולמראה שלו. כי אתם רוצים להיות גאים בו, ולהציג אותו בפני חברים וידידים בגאווה. אבל שימו לב – לפעמים הורים עושים טעויות בעניין, והם בוחרים לטפח את הילד על חשבון ערכים חשובים אחרים. וזה לגמרי לא נכון. אף פעם לא כדאי להרוס את האופי של הילד, את השאיפות שלו או את הבריאות שלו למען המראה. 

עגילים – ניקוב חורים באזניים

אחת הפעולות שנפוצות מאוד בתחום הטיפוח הוא ניקוב חורים. אם פעם היו מי שנרתעו מכך, הרי כיום כמעט כולנו בוחרים לנקב את האוזניים, ולענוד עגילים נאים לפי טעמנו, הקליקו לפרטים. אבל יש לתת את הדעת לכך שלא מדובר על תכשיט סתמי ולא על פעולה של מה בכך. כי יש כאן עניין שיש לו משמעות בריאותית. ככלות הכול החור מנקב את תנוך האוזן, והעגיל חודר לתוך האוזן. כך שהדבר מחייב לפעול באחריות כדי למנוע נזקים ותופעות לוואי בלתי רצויות. וכבר היו דברים מעולם.

עגילים היפואלרגניים למניעת נזקים

אחת הנקודות החשובות ביותר בעניין זה הוא בחירת עגילים מתאימים. לא כל חומר גלם נין להשחיל אל תוך האוזניים של הילד. במיוחד אם מדובר על ילד קטן ורגיש. כדי להבטיח לעצמכם כי אתם עושים פעולה בטוחה, ולא חושפים את הילד לסיכונים ולדלקות שעלולות להיות כואבות מאוד, עליכם לוודא כי אתם בוחרים עגילים היפואלרגניים. אלו עגילים שמיוצרים מחומרים ראויים אשר לא אמורים לעורר תגובות לא רצויות. לרוב מדובר על עגילים שעשויים ממתכות כמו זהב, כסף ועוד. אלו מתכות שמוכרות ככאלו שמתאימות לענידה בחורי האוזניים, והן לא גורמות לרגישויות אצל מרבית הילדים. אם כי במקרים מסוימים ילד מתגלה כרגיש מהרגיל, והוא לא מגיב כראוי גם לעגילים היפואלרגנים. במקרה כזה יהיה צורך לבחור עגילים עדינים יותר שהילד יוכל להתמודד איתם ללא תופעות לוואי, בדקו באתר https://valoro.co.il.

מעקב וטיפול

לאחר שנקבנו את האוזניים של הילד הקטן עלינו להיות ערניים. לפעול על פי ההנחיות ולהקפיד על תחזוקה וחיטוי. כדי למנוע זיהומים ודלקות.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כדורי דיאטה

כדורי דיאטה – רזה זה יפה ובריא!

המשוואה המקובלת בעולמנו היא שרזה משמעו יפה. אנשים רזים נחשבים לפופולאריים יותר, נתפסים כבעלי ביטחון עצמי רב יותר והם נראים בעיני לא מעט אנשים כמצליחים

קרא עוד »
prp ברך

prp ברך

אתם מרגישים שהכאבים בברכיים כבר בלתי נסבלים? ניסיתם לעשות טיפולים שונים אך בסופו של דבר כלום לא באמת הועיל? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע

קרא עוד »