החשיבות בעגילים היפואלרגניים לילדים קטנים

עגילים היפואלרגניים לילדים קטנים

הילד קטן, אבל הטיפוח שלו חשוב ומשמעותי עבורכם, הוריו המסורים. בין היתר אתם דואגים לשלומו ולמראה שלו. כי אתם רוצים להיות גאים בו, ולהציג אותו בפני חברים וידידים בגאווה. אבל שימו לב – לפעמים הורים עושים טעויות בעניין, והם בוחרים לטפח את הילד על חשבון ערכים חשובים אחרים. וזה לגמרי לא נכון. אף פעם לא כדאי להרוס את האופי של הילד, את השאיפות שלו או את הבריאות שלו למען המראה. 

עגילים – ניקוב חורים באזניים

אחת הפעולות שנפוצות מאוד בתחום הטיפוח הוא ניקוב חורים. אם פעם היו מי שנרתעו מכך, הרי כיום כמעט כולנו בוחרים לנקב את האוזניים, ולענוד עגילים נאים לפי טעמנו, הקליקו לפרטים. אבל יש לתת את הדעת לכך שלא מדובר על תכשיט סתמי ולא על פעולה של מה בכך. כי יש כאן עניין שיש לו משמעות בריאותית. ככלות הכול החור מנקב את תנוך האוזן, והעגיל חודר לתוך האוזן. כך שהדבר מחייב לפעול באחריות כדי למנוע נזקים ותופעות לוואי בלתי רצויות. וכבר היו דברים מעולם.

עגילים היפואלרגניים למניעת נזקים

אחת הנקודות החשובות ביותר בעניין זה הוא בחירת עגילים מתאימים. לא כל חומר גלם נין להשחיל אל תוך האוזניים של הילד. במיוחד אם מדובר על ילד קטן ורגיש. כדי להבטיח לעצמכם כי אתם עושים פעולה בטוחה, ולא חושפים את הילד לסיכונים ולדלקות שעלולות להיות כואבות מאוד, עליכם לוודא כי אתם בוחרים עגילים היפואלרגניים. אלו עגילים שמיוצרים מחומרים ראויים אשר לא אמורים לעורר תגובות לא רצויות. לרוב מדובר על עגילים שעשויים ממתכות כמו זהב, כסף ועוד. אלו מתכות שמוכרות ככאלו שמתאימות לענידה בחורי האוזניים, והן לא גורמות לרגישויות אצל מרבית הילדים. אם כי במקרים מסוימים ילד מתגלה כרגיש מהרגיל, והוא לא מגיב כראוי גם לעגילים היפואלרגנים. במקרה כזה יהיה צורך לבחור עגילים עדינים יותר שהילד יוכל להתמודד איתם ללא תופעות לוואי, בדקו באתר https://valoro.co.il.

מעקב וטיפול

לאחר שנקבנו את האוזניים של הילד הקטן עלינו להיות ערניים. לפעול על פי ההנחיות ולהקפיד על תחזוקה וחיטוי. כדי למנוע זיהומים ודלקות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת אבקת חלבון: גורמים חיוניים שיש לקחת בחשבון
כשמדובר באופטימיזציה של יעדי התזונה והכושר שלך, בחירת אבקת החלבון הנכונה היא החלטה מרכזית. כמומחה...
קרא עוד »
ינו 28, 2024
סדנת כתיבה יוצרת – לקבל כלים לכתיבה
סדנת כתיבה יוצרת היא סביבת למידה מובנית ושיתופית שבה כותבים מתכנסים כדי לחלוק את עבודתם, לספק משוב זה...
קרא עוד »
ספט 13, 2023
חטיפי חלבון ללא סוכר
חטיפי חלבון הם הדרך המקובלת והנעימה ביותר לצרוך שהו קטן ומזין באמצע היום, שיכול להרים לכם את האנרגיה...
קרא עוד »
אוק 12, 2021