גמילה מהרטבה בלילה

השיטה לגמילה בלילה שעושה פלא בעולם – ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

גמילת לילה של פעוטות לעיתים מורכבת יותר מגמילת יום. בעוד שישנם פעוטות המסתגלים מהר לגמילת לילה וכמעט ואינם מפספסים, ישנם ילדים אשר גדלים לתוך מציאות שבה הם מרטיבים מדי לילה בלילה או מרטיבים כמות משמעותית של לילות. כאשר הדבר הופך להיות מטרד הן עבור הילד עצמו והן עבור הוריו, כדאי מאוד שהורי הילד יחפשו את השיטה הטובה ביותר לגמילת לילה מוחלטת של הילד. על אף שבאופן ישיר הורים נוטים לפנות לפתרונות גמילה דווקא בתחום הטיפולים הרגשיים או הרפואיים, חשוב מאוד לדעת שכיום ניתן למצוא שיטות גמילה מעולות ויעילות המתבססות על התאמה מוחלטת למקור הבעיה של הילד.

הרטבת לילה- כיצד מתמודדים?

הרטבת לילה הופכת להיות דבר מאוד מטריד ככל שהילד גדל. בעוד שכאמור ישנם הורים אשר בטוחים כי התופעה נובעת בוודאי מבעיות רגשיות או רפואיות של הילד, המומחים בתחום הלא הם ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא טוענים כיום שמרבית הילדים אשר מרטיבים בלילות אינם עושים זאת בשל סיבה רגשית או בעיה רפואית כלשהי, אלא פשוט העדר שליטה על רפלקסים של כיווץ והרפיה על השלפוחית בלילה. במקום לכווץ את השלפוחית במקרה שבו יש צורך להתאפק, הילד מרפה את השלפוחית.

מהי השיטה הטובה ביותר להעלמת הרטבת הלילה?

השיטה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא עוסקת בכל מה שקשור ללימוד הגוף לשלוט על הרפלקסים השונים באמצעות מכשור מיוחד, תרגול גופני של הילד עצמו והדרכת הורים. לעיתים נעשה שימוש גם בזמזם. מדובר על שיטה מהפכנית אשר בכוחה לגרום לילד להיגמל לחלוטין מהרטבת לילה תוך פרק זמן של 3 חודשים. אין ספק שהשיטה של ד"ר טל שגיא וקובי שגיא משפרת את איכות חייהם של לא מעט ילדים המרטיבים בלילה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פיצויים לניצולי שואה

מי נחשב לניצול שואה

ניצולי שואה הם אנשים אשר נקראים שארית הפליטה. הם שרדו את תקופת מלחמת העולם השנייה בה שהו במחנות ההשמדה, במחנות עבודה או במקומות אחרים אשר

קרא עוד »