השיטה לגמילה בלילה שעושה פלא בעולם – ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

גמילה מהרטבה בלילה

גמילת לילה של פעוטות לעיתים מורכבת יותר מגמילת יום. בעוד שישנם פעוטות המסתגלים מהר לגמילת לילה וכמעט ואינם מפספסים, ישנם ילדים אשר גדלים לתוך מציאות שבה הם מרטיבים מדי לילה בלילה או מרטיבים כמות משמעותית של לילות. כאשר הדבר הופך להיות מטרד הן עבור הילד עצמו והן עבור הוריו, כדאי מאוד שהורי הילד יחפשו את השיטה הטובה ביותר לגמילת לילה מוחלטת של הילד. על אף שבאופן ישיר הורים נוטים לפנות לפתרונות גמילה דווקא בתחום הטיפולים הרגשיים או הרפואיים, חשוב מאוד לדעת שכיום ניתן למצוא שיטות גמילה מעולות ויעילות המתבססות על התאמה מוחלטת למקור הבעיה של הילד.

הרטבת לילה- כיצד מתמודדים?

הרטבת לילה הופכת להיות דבר מאוד מטריד ככל שהילד גדל. בעוד שכאמור ישנם הורים אשר בטוחים כי התופעה נובעת בוודאי מבעיות רגשיות או רפואיות של הילד, המומחים בתחום הלא הם ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא טוענים כיום שמרבית הילדים אשר מרטיבים בלילות אינם עושים זאת בשל סיבה רגשית או בעיה רפואית כלשהי, אלא פשוט העדר שליטה על רפלקסים של כיווץ והרפיה על השלפוחית בלילה. במקום לכווץ את השלפוחית במקרה שבו יש צורך להתאפק, הילד מרפה את השלפוחית.

מהי השיטה הטובה ביותר להעלמת הרטבת הלילה?

השיטה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא עוסקת בכל מה שקשור ללימוד הגוף לשלוט על הרפלקסים השונים באמצעות מכשור מיוחד, תרגול גופני של הילד עצמו והדרכת הורים. לעיתים נעשה שימוש גם בזמזם. מדובר על שיטה מהפכנית אשר בכוחה לגרום לילד להיגמל לחלוטין מהרטבת לילה תוך פרק זמן של 3 חודשים. אין ספק שהשיטה של ד"ר טל שגיא וקובי שגיא משפרת את איכות חייהם של לא מעט ילדים המרטיבים בלילה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הורג טרמיטים?
טרמיטים הם סוג של חרקים חברתיים השייכים לסדר Isoptera, משפחת Termopsidae. טרמיטים הם סוג של חרק איוסוציאלי,...
קרא עוד »
אוג 17, 2022
שיטת Bodytite עם אן גורביץ
שיטת Bodytite השיטה שהולכת לשנות לך את החיים לטובה! זוהי שיטה של טיפול לשיפור נראות הגוף העור. הטיפול הינו...
קרא עוד »
נוב 10, 2022
נעלי קט רגל איכותיות – כך תוכל להיות מסי הבא!
נעליים איכותיות בגזרה נמוכה הן הנעלה חיונית לכל שחקן כדורגל שהוא רציני לגבי המשחק שלו. כשזה מגיע...
קרא עוד »
מרץ 26, 2023