השיטה לגמילה בלילה שעושה פלא בעולם – ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

גמילה מהרטבה בלילה

גמילת לילה של פעוטות לעיתים מורכבת יותר מגמילת יום. בעוד שישנם פעוטות המסתגלים מהר לגמילת לילה וכמעט ואינם מפספסים, ישנם ילדים אשר גדלים לתוך מציאות שבה הם מרטיבים מדי לילה בלילה או מרטיבים כמות משמעותית של לילות. כאשר הדבר הופך להיות מטרד הן עבור הילד עצמו והן עבור הוריו, כדאי מאוד שהורי הילד יחפשו את השיטה הטובה ביותר לגמילת לילה מוחלטת של הילד. על אף שבאופן ישיר הורים נוטים לפנות לפתרונות גמילה דווקא בתחום הטיפולים הרגשיים או הרפואיים, חשוב מאוד לדעת שכיום ניתן למצוא שיטות גמילה מעולות ויעילות המתבססות על התאמה מוחלטת למקור הבעיה של הילד.

הרטבת לילה- כיצד מתמודדים?

הרטבת לילה הופכת להיות דבר מאוד מטריד ככל שהילד גדל. בעוד שכאמור ישנם הורים אשר בטוחים כי התופעה נובעת בוודאי מבעיות רגשיות או רפואיות של הילד, המומחים בתחום הלא הם ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא טוענים כיום שמרבית הילדים אשר מרטיבים בלילות אינם עושים זאת בשל סיבה רגשית או בעיה רפואית כלשהי, אלא פשוט העדר שליטה על רפלקסים של כיווץ והרפיה על השלפוחית בלילה. במקום לכווץ את השלפוחית במקרה שבו יש צורך להתאפק, הילד מרפה את השלפוחית.

מהי השיטה הטובה ביותר להעלמת הרטבת הלילה?

השיטה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא עוסקת בכל מה שקשור ללימוד הגוף לשלוט על הרפלקסים השונים באמצעות מכשור מיוחד, תרגול גופני של הילד עצמו והדרכת הורים. לעיתים נעשה שימוש גם בזמזם. מדובר על שיטה מהפכנית אשר בכוחה לגרום לילד להיגמל לחלוטין מהרטבת לילה תוך פרק זמן של 3 חודשים. אין ספק שהשיטה של ד"ר טל שגיא וקובי שגיא משפרת את איכות חייהם של לא מעט ילדים המרטיבים בלילה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה כוללים שירותי וטרינר חירום?
שירותי וטרינר חירום הם חלק הכרחי במתן טיפול עבור חיות המחמד שלנו. הם מספקים טיפול רפואי בזמן למצבים...
קרא עוד »
מאי 26, 2023
מה ההבדל בין ייפוי כוח מתמשך לבין צוואה?
כאשר מדובר על ייפוי כוח מתמשך, מדובר למעשה על צוואה בחיים. בעוד שצוואה רגילה נועדה לחלק את העיזבון של...
קרא עוד »
אפר 06, 2020
הדברת טרמיטים: נחשפו תובנות קריטיות
כשמדובר בהשמדת טרמיטים, בעלי בתים רבים נותרים עם יותר שאלות מאשר תשובות. הבנת המורכבות של התנהגות...
קרא עוד »
ינו 25, 2024